Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek egy lánynak...

FIÚK! Szerintetek egy lánynak rövid v. hosszú haja legyen? : )

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Megnézheted Halle Berry-t hosszú hajjal. Volt neki hosszú is, pl a Macskanőben hosszúval kezdte, vagy pl a Gothikában is hosszabb a haja. Nézd meg és utána nyilatkozz, hogy ő is szebb hosszabb hajjal. Hát nem. De persze, ízlések és pofonok.


Összegezve: az a baj, hogy ti, fiúk/férfiak azt hiszitek, hogy minden hosszú haj egyforma: szép dús, egyenes/hullámos, közben pedig vannak olyan szerencsétlenek, akiknek nem adatott meg a dús hajkorona. Igen, én is feltehetőleg jobban néznék ki olyan hosszú hajjal, ami dús. De mivel nekem nem dús, az ÉN hosszú hajammal nem nézek ki jobban, mint a rövid hajammal. Ezt kéne végre felfognotok és figyelembe vennetek, mikor éppen azt írjátok, hogy "a hosszú haj mindenkinek jól áll". Ja, a hosszú dús, igen.

2014. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

Láttam hosszú hajjal Halle Berry-t és ezerszer jobb.


Én személy szerint leszbikus feministákra asszociálok ha meglátok egy rövid hajú nőt, mondom nem tudsz meggyőzni :)

2014. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem is áll szándékomban. Viszont ilyen ördög nórákkal ne példálózz, mert abban a nőben csak a haja volt szép. Nyilván nélküle már nem is szép.


Minden esetre sajnálni tudlak, amiért egy rövid hajú nőről egyből azt hiszed, hogy leszbi. Rendkívüli lelki szegénységre utal.

2014. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%

Attól, hogy arra asszociálok nem jelenti azt, hogy úgy is gondolom, nyilván nem leszbi az összes rövid hajú csaj. A lelki világom meg rendben van.

Ördög Nóra meg valószínűleg nem szimpatikus neked, mert még szigorúan nézve is minimum átlagos.


Na de részemről ennyi, további szép napot.

2014. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Én is a hosszú hajra szavazok, mert a rövid tényleg csak nagyon kevés nőnek áll jól. Ahhoz tényleg szép arcának kell lenni, hogy jól álljon neki a rövid haj és tudja is hordani, mert ha nincs különösen szép arca akkor csak tovább ront a helyzetén.
2014. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
48%

Hosszú! Aki pedig nem bírja elviselni a nőkön a hosszú hajat, szerencséjükre választék bőven van - hála a médiának, és a jelenlegi divatirányzatoknak.


Fél kezem sok hozzá hány olyan rövid hajú lányt láttam, akire azt mondtam, jól áll neki a rövid haj, és nem érdekelne.

2020. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kopasz lányok jönnek be.
2020. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!