Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk véleményére...

Férfiak, fiúk véleményére vagyok kíváncsi legfőképp, titeket zavar, ha egy lány fogszabályzós?

Figyelt kérdés
Szóval mi ugrik be, ha megláttok egy fogszabályozós lányt? És zavar titeket? Kortól függetlenül szeretnék válaszokat kapni, 16tól akárhány éves korig :D De tőlem fiatalabbak is írhatnak, teljesen mindegy :)
2009. dec. 14. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

Ha nem néz ki olyan rosszul a lány, szerintem szexi :)

16/F

2009. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gondolok itt arra is, hogy van aki undorodik tőle? Vagy van akinek mindegy nem zavarja stb, mindenféle véleményre kíváncsi vagyok, tetszik-e, gáz stb
2009. dec. 14. 16:36
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja és kort is írjatok, köszi :)
2009. dec. 14. 16:36
 4/22 anonim válasza:

engem nem zavar, a kisugárzás és a természetes szépség a fontos (amiből nem von le semmit a fogszabályzó!)

21F

2009. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 papagenou ***** válasza:
17vagyok, hidegen hagy ha valakinek fogszabályzója van már csak abbol is indulva hogy nem érdekel hogy néz ki, ha van benne mit szeretni, mellékes, hogy a csunya lányok hajlamosak nagyon ellenszenvesnek lenni... szoval nem zavar, amugy meg egy eszköz, amitől remélhetőleg még szebb lesz, vagyis lesz önbizalma s talán jobb ember lesz belőle. ha neked van és zavar téged.. nem tudom küldj képet emailben, de nem hiszem hogy nagy baj van
2009. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem zavar. Sztem a többséget nem zavarja, átmeneti állapot, nem kóros, és nem is szépséghiba. 1-2 év és már minden okés.
2009. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves 16:40es, szívesen küldenék, de bizalmatlan vagyok az ilyen látatlanban történő dolgokban, mert nem tudom ki vagy és nem is ismerlek :)
2009. dec. 14. 16:53
 8/22 A kérdező kommentje:
16:41es*
2009. dec. 14. 16:53
 9/22 anonim válasza:
100%

Jajj te...olyan butaságokon aggódsz!

A barátnőm most kapott fogszabájozót(2 hónapja) de már több mint fél éve együtt vagyunk...

Semmi se változott rajta,se csúnyább,se szebb nem lett,csak kicsit átalakul a fogberendzése,ennyi.

Csók közben nincs útban ,erős piros színe van,de nagyon jól áll neki...

Abszólút nincs vele semmi baj, és amint az előtte lévő is mondta,nem örökre marad fenn,hanem csak ideig-óráig...


Engem egyántalán nem tud zavarni,semmilyen szempontból sem.

2009. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Én úgy gondolom, akinek van fogszabályzója az igényes, ad a kinézetére, és majd ha lekerül róla, szép fogai is lesznek.

Van 1-2 ismerősöm (lány) akinek volt, és sztem jól állt nekik!!

2009. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!