Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láttam egy lányt ma és ahánysz...

Láttam egy lányt ma és ahányszor egymást néztük, olyan fekete volt a szemszíne hogy elvesztem benne, van aki így születik?

Figyelt kérdés
Nekem is sötét barna, de látni a barna és a középső fekete színt, a csajnak viszont korom fekete volt, mint egy szén golyó
2014. márc. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem látni a pupillámat, csak ha belevilágít a fény. Nem túl ritka ez, sok ismerősömnek (köztük családtagok is) ilyen a szeme.
2014. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor az ablakon kinézett, akkor sem láttam rajta változást.
2014. márc. 13. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet mindig be van szívva mikor ránézel
2014. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, akár hogy nézed, nem látni a pupillámat. Elég ritka, egyik ismer sincs ilyen szeme, de azért előfordul.
2014. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ismerősömnek
2014. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:
Nekem is ilyen.. Ha nagyon közelről és nagy fenynel látszik csak egy nagyon pici barnás arnyalat.. De azok is inkább csak valami csíkszerű ízek benne.
2014. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
senki sem születik így... ő maga az Ördög volt!
2014. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!