Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing kivétel?

Nyelvpiercing kivétel?

Figyelt kérdés

8 éve van nyelvpiercingem de ki szeretném venni.

Olyan kérdésem lenne hogy ha kivettem akkor kell valamivel ápolni?meg a lyukba nem meg bele a kaja meg ilyesmi ?:S



2014. márc. 13. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam belőle nagy ügyet, csak kivettem és kész, nem volt semmi probléma a nyelvemmel. Kb. két évig volt benn.
2014. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiveszed és kész. Nem kellápolni semmivel sem. A lyuk örökre ott fog maradni már, de látszani nem fog és nagyon össze is fog szűkülni, szóval ha esetleg meggondolod magad, akkor nehéz lesz visszarakni. Kaja meg ilyenek meg nem akadnak bele, nyugi ;)
2014. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dehogy fog ott maradni a lyuk! A nyelvbe sok vér jut, rövid idő alatt beforr. Az én nyelvem kétszer is átszúrták mert az elsőnél nem nyújtottam ki normálisan a nyelvem és eléggé elöl lett rajta a lyuk. És az már pár nap alatt beforrt. Mondjuk abba nem is volt piercing, de szerintem nem tart soká, hogy beforrjon.
2014. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!