Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Időnként miért sírnak az EMO-sok?

Időnként miért sírnak az EMO-sok?

Figyelt kérdés
Engem igazából nem zavar, csak jó tudni mire érzékenyek, mit szabad nekik mondani hogy ne bántsam meg őket. Ha összehoz a sors egy EMO-s csajjal mire kell odafigyelni?
2009. dec. 15. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Jajj hagyjátok már az emosokat, mindenki szokott sírni. Ők sem sírnak többet senkinél. Sőt akiket én ismerek kifejezetten vidám emok... és nem is vagdalják magukat mielőtt ezt is felhozná valaki... a rocker barátaim annál inkább. Ennyit erről.

Nem stílustól függnek ezek.

2009. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

most ne fikázzatok le!!!!

Nem vok emo de egyik évben kikészítettek az osztálytársaim,kiközösítettek és a barátaimnak összevissza hazudtak rólam ráadásul egy rib*nc ellenem fordította a legjobb barátomat akivel már 4 és fél éve voltunk barátok és sorolhatnám h miket csináltak, az a lényeg hogy depressziós lettem és egyre jobban hasonlítottam az emokra és ez alatt nem azt értem h úgy néztem ki hanem hogy kezdtem kicsit érdeklődni hogy milyenek ők és rájöttem h nem arról szól amit az emberek gondolnak,és észrevettem hogy olyan vagyok belül mint egy emo.Azóta magántanuló lettem és nincsenek problémáim,de aki nem tudja hogy mi az az emo az ne dumáljon és ne fikázza az emokat h sírnak meg ilyenek mert ha valaki depressziós annál természetes h sír.

2009. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi rossz szándékom nincs, csak kíváncsi voltam. Elnézést kérek azoktól, akiket negatívan érint a kérdésem.
2009. dec. 16. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Időnként mindenki sír. Nem csak az emo lányok, de úgy nagy átlagba elég érzékenyek a lányok, még ha nem is mutatjuk ki. Tehét ne beszélj senkivel sem úgy, hogy megbántsd, függetlenül attól, hogy emo-e vagy sem.
2009. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:45 vok,csak azért írtam ezt mert tudtam h egyből írkálnak majd h milyen köcsögök az emok meg minden.
2009. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
emo aza emotional vagyis érzelmes. szóval szerintem valamennyire kicsit érzékenyebbek. én pl mindenen tudok sírni de komolyan mindenen és igen kb úgy nézek ki mintegy emo mert ma már minden ruhadarab emo-s. de nem vallom magam annak. vannak olyan idióták akik divat miatt az ereiket vágják meg megölik magukat dehát ez van, van akinek a stílus tetszik vagy a zene...
2009. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én goth vagyok,a legjobb barátnőm emo.Én szinte mindíg sírok,ha örülök ha megbántanak ha meghatódok,szóval mindenen képes vagyok elsírni magam.Én ilyen vagyok :D De az emo barátnőmet én még nem láttam sírni pedig már 5 éve ismerem.Ő csak megrántja a vállát ha sértegetik vagy visszaszól valami csipőset.Én ilyen vagyok ő olyan.Szerintem ember függő hogy ki milyen könnyen fakad sírva. 18/L
2009. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Emo??? gusztustalan, hogy magukat vagdosák......tök gáz...meg az ,hogy a fiuk festik magukat ez engem eltaszít......14/L
2009. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt az egész Emo baromságot! Mi az, hogy érzékenyebbek? Semmivel sem érzékenyebbek, mint a többi ember, legfeljebb megjátszák... Nincs olyan, hogy Emo! Olyan van, hogy 12-18 éves gyerek! Abban különböznek az ilyen kölykök maximum, hogy az agyuk 3/4-e hiányzik...
2009. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!