Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel illatosítod magad, és...

Mivel illatosítod magad, és mennyi időnként?

Figyelt kérdés
Kérdésem úgy értem, hogy parfümöt használsz, vagy elég a deo spray? Mindig mielőtt kilépsz a házból befújod magad, vagy csak ha különlegesebb helyre mész?
2010. febr. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Deo is és parfüm is .. :) Naponta többször is, mert ált. olyan parfümöm van amiért megbolondulok, így muszáj .. :) Deo meg szükséges.
2010. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én krémdezodort használok, vagy stiftet. A fújós deokból sok kell és valahogy nem hatásosak nekem. Az előbbieknek nincs illata. Ezért mindig fújok parfümöt is, jó sokat :) Általában csak reggel, munka közben már nem szoktam. Utána akkor szoktam még ha hazajövök és megyek valahova. Ritkán viszem csak magammal, mert valódi üveg üvegben van és 200 ml-es. És 15 ezerbe került, elég sokáig spóroltam rá. Így elég kellemetlen, ha mondjuk eltörik vagy valami.

Ezért csak itthon fújok magamra pár fújással, mindig indulás előtt. Van amikor nem tart ki végig, de hát ez van.

2010. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dezodort használok, amikor kilépek a lakásból akkor fújom magamra. délután szoktam mégegy adagot használni és ruhát cserélni ha elmegyek vhova.
2010. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Parfümötmeg ilyen izzadásgátlót azt reggel használom, deha napközben érzem hogy "valami bűzlik" akkor fogom és befujom még1x :D
2010. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én használok golyós deot (Nivea Angel Star) És mivel nincs valami erős illata csak ha odahajolok ezért mindig fújok a nyakamra kettőt, és a fülem tövéhez is egyet-egyet.
2010. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor úgy érzem,hogy kell..:-)

Egyébként golyós dezodort használok,parfümöt,testápolót,és izzadsággátlót.:))

de néha ez is kevés.:DD

2011. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!