Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, csajok, lányok! Mondanáto...

Nők, csajok, lányok! Mondanátok egy véleményt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


23 éves vagyok,nem szoktam magam fényképezni,így bejöttem húgom gépéhez és csináltam egyet gyorsan!

Nem akarok egy regényt írni,ha érdekel miért kérdezem akkor írjatok privátban.



2014. márc. 19. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:

hát nem értem,hogy miért nem nézel a kamerába, és miért vonod össze ennyire a szemöldöködet.

Amúgy helyes srácnak tűnsz, de kéne vmi normálisabb kép.


20/L

2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de értékelhetetlen, amilyen fejet vágsz. :D
2014. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de megijednék tőled. Annyira mogorva, "utálom a világot" képet vágsz, hogy az hihetetlen!
2014. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj vissza a húgod gépéhez, és csinálj egy normális képet, ahol nem ráncolod a szemöldöködet!

Amúgy így nehéz eldönteni, de jól nézel ki. Esetleg egy normális képet is kapunk? :)

2014. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát tényleg elég rossz lett a kép, de egyébként nem tűnsz csúnyának :D jó lenne ha mutatnál egy másik képet, ahol nem vágsz ilyen mogorva fejet :)
2014. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lennél ronda, de ez a kép tényleg nagyon gáz, ne ráncold így a szemöldököd.
2014. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ronda, csak ne bandzsíts!
2014. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, de miért bandzsítasz? Olyan mintha az orrod hegyére akarnál lefókuszálni. És még mérges is lennél közben. Amúgy nem tűnsz rossznak, de ez egy nagyon vicces kép.
2014. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális képet akarunk!:D Ami alapján tényleg lehet véleményt mondani arról h h nézel ki. Am az látszik h nem vagy csúnya, de ettől a képtől még rendesen megijedtem :D

Miért kellet ilyen fejet vágni?!:S

2014. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így sikerültek :D
2014. márc. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!