Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem borotválkoztam még, pedig...

Nem borotválkoztam még, pedig van már azért arcszőrzetem, annyira gáz az ha nem borotválkozok?

Figyelt kérdés

#borotva #a arcszőrzet
2014. márc. 19. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Attol függ. Gondolom nem akarsz 20 centis szakállat.
2014. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De még nem nagy, szerinted emiatt lehet hogy az emberek nem úgy állnak hozzám?
2014. márc. 19. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Arcszőrzet függő, de pl a pihebajusz elég gáz szerintem:D
2014. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már megkérdezted, akkor te biztos gáznak gondolod... úgyhogy borotválkozz meg!!!
2014. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huuu, hát gondolom most tartasz a "szakmunkásbajusz" korszakban... Inkább kérd ki apukád, bátyád, egyéb férfiember tanácsát, hogy a gyakorlatban hogy működik, de én tuti leborotválnám a helyedben. Az még a legjóképűbb fiúból is tipikus lúzert varázsol, én még nem láttam, hogy bárkin jól mutatott volna. Majd akkor növessz arcszőrzetet inkább, ha lesz mit. Persze ez csak egyéni meglátás, biztos van olyan nő/lány, akinek épp ez az esete, meg ha téged nem zavar, és neked így tetszik, akkor hagyd így.
2014. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált válaszokat.
2014. márc. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!