Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amikor először lettetek...

Amikor először lettetek szemüvegesek, nem tartottatok attól állandóan, hogy hülyén néztek ki benne?

Figyelt kérdés

Nemrég lett szemüvegem, nem állandó hordásra (feles), csak amikor tényleg szükségem van rá. Barátok, család meg a párom azt mondják, jól áll, de azért bennük nyilván van némi elfogultság.

Én nem tudom eldönteni magamon. Néha úgy érzem, tényleg jól áll, máskor azt, hogy hülyén néz ki.

Ti is voltatok így vele?



2014. márc. 31. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem egyértelmű volt, hogy hülyén nézek ki benne.
2014. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyértelmű volt, hogy borzalmasan áll rajtam, nem is hordtam:D
2014. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, ezért hordok kontaktlencsét. Vannak emberek akiknek egyszerűen nem áll jól a szemüveg. Pl. én. De ettől még lehet, hogy neked jól áll, csak meg kell szoknod. Mondjuk fél az semmi, arra nem érné meg lencsét venni sem, úgyhogy tényleg csak annyit tudsz tenni, hogy csak akkor teszed fel mikor kell.
2014. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem nézd egy boltban marha sok szemüveg van nem tudom elhinni hogy nem áll jó egy se ha meg igen nem tudsz olyan választani ami nem annyira, hogy legalább vész esetben ne azon izgulj h hülyén néz el ki? figyel a szemüveg öltöztet legyél optimistább csak neked lesz rosszabb ha nem vagy az

beszólnak a többiek nézzenek magukra!

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel csak egy olcsóbb keretet kaphattam ezért soha fel sem vettem annyira rosszul állt. Persze a család szerint jól állt. Én inkább vakoskodtam, nekem -3 dioptriás kellett egyébként. Később kontaktlencsét vettem, azzal nincs gond.
2014. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is évekig vaksi voltam, mert nem hordtam, aztán, amikor már -2 dioptriás kellett volna, kaptam kontaktlencsét. Azt szeretem:D
2014. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!