Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Orvosi fém...

Melyik a jobb? Orvosi fém piercing vagy a szilikon?

Figyelt kérdés
Szépségpöttyről van szó :)már régebb óta megcsináltattam,de az üzletben mondták hogy szilikon szárat vegyek...

2014. ápr. 7. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az orvosi jobb/praktikusabb
2014. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több éves tapasztalatom alapján a szilikon a jobb.
2014. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szilikonnal könnyebben gyógyul, az orvosi fém viszont jobban néz ki.
2014. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de kit érdekel hogy néz ki mi van a húsodban? :D A szilikon szárra is lehet fém golyót csavarni.
2014. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint az orvosi fém jobb, de szerintem ez szervezet/emberfüggő, mert előttem meg a szilikonra szavaztak...
2014. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogamat és az ínyem féltem, és azt nézem melyik előnyösebb,hogy ne menjen tönkre,mert mostanában eléggé fáj a pc-től!
2014. ápr. 8. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Szilikon jobb, mint a fém. Ha hozzá is ér a fogadhoz, vagy az ínyedhez, akkor nem üti meg úgy, mint egy fém.

Mivel a szilikon (azaz egyfajta műanyag) rugalmas, így nem váj bele a lyuk körülötti részbe sem.

Mivel ez a műanyag különleges, így ez senkinél nem allergizál, míg az orvosi fém van, akinél igen (1000 emberből 1, míg a titán van kb. olyan szinten, mint a plasztik szár).

Hátránya annyi, hogy nehezebb a golyót rátekerni, vagy ha bedugós, akkor más megszokni, mint a golyós társait, viszont ugyan úgy nagyon sokféle színű és szagú golyót rá lehet rakni, szóval ebben nem tér el a fém szártól.

Nálam jobban bevált a szilikon szár. Gondolom, akik csak fém szárat hordanak, azok arra voksolnak. Én hordtam mint a kettőt.

Remélem segítettem ;)

2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hol lehet kapni szilikon pc t?
2017. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!