Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon erősen szőrős a kezem,...

Nagyon erősen szőrős a kezem, emiatt csúfolnak is. Szerintetek mit tudnék ellene tenni? Nagyon zavar és már idegesít is.

Figyelt kérdés
Kaptam már 'szép' jelzőket miatta. Kérlek segítsetek valami faluban is megvalósítható megoldással! 14/L.
2014. ápr. 12. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Faluban is megvalosithato.....ez mekkora marhasag.

Gondolom van a faluban kozmetikus?! Meg kellene latogatni

2014. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már tényleg annyira szörnyű,borotváld le..vagy gyantázd
2014. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
szerintem egyeltalan nem durva ha leborotvalod vagy ilyesmi. ugyanolyan mint ha a labaddal teszed meg ugyan ezt, marpedig mindeknki megteszi.
2014. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Faluban is megvalósítható megoldás: leszarod magasról a másik véleményét!

Napi szinten szembesítenek vele,hogy olyan vagyok mint valami bálna,vagy disznó,vagy tehén,mégis szarom le őket magasról,és örülök,hogy nekem legalább nincs sötétség ott fent!!

Tutira nem vészes a helyzet,csak mivel mondják neked,egyre rosszabbnak látod!


14/L


Ja,és mégvalami...ebben az életkorban csak a lányok véleményére lehet adni!

2014. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Csak a lanyok velemenyere lehet adni...

Egy 14 eves lany ezt mar csak tudhatja :-D

Ha nagyon zavar a szorzet akkor vagy borotvaval v gyantaval tavolitsd el.

2014. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is durván szőrös volt, de az egyik ismerősöm legyantázta, utána pedig már elkezdtem borotválni. Nem igaz, hogy attól erősödik. Egyáltalán nem lett erősebb. Mondjuk előtte is csak az volt a gond, hogy hosszú volt és fekete, de nem lett erősebb.
2014. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyantát ajánlanám, meg fog tőle gyengülni a szőr idővel. A szőkítés is egy lehetőség. Menj el kozmetikushoz, ő tudni fogja mit kell csinálni. :)

Semmiképpen se borotváld le, mert szúrni fog, amikor nő ki, és nem is szép látvány.

2014. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én évek óta epilálom. Nem volt hosszú és sűrű sem, de engem zavart. A gyanta is jó megoldás lehet.
2014. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Faluban is pont ugyanúgy bármivel lehet szőrteleníteni, mint városban. Nem értem mire gondolsz.

Legjobb lenne gyantázni. Veszel gyantát, megcsinálod. Nem nehéz művelet és elég 2-3 hetente csinálni. Borotvától szúrós leszel, "borostás", és naponta kell, az elég kellemetlen dolog.

2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Epilator, ettol kb. 2 hetig tokeletesen sima marad. Nekem nagyon hosszu sotet szorok voltak rajta, fiu tesomnak kozel sem ilyen eros.
2014. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!