Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercing? Nem zavar az...

Orrpiercing? Nem zavar az orrfújásban, vagy ha bedugul az orrod? Rátud vmi tapadni? Orrfújás után nem ragad rá ami kivülről is látszik?

Figyelt kérdés
Továbbá halottam, hogy bele is akadhat valalmibe. De mibe? sálba meg ilyenekbe?

2014. febr. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem zavar, csak vigyázni kell rá, hogy ne rántsam meg a zsepivel. igen, az orrváladék rá tud tapadni, de ha rendesen tisztítja az ember az orrát akkor ezzel sincs gond, az ékszerrel együtt jár ez, ezt bele kell kalkulálni mikor szúratja az ember.

nekem még nem ragadt rá kívülről semmi, olyan volt, hogy kicsit kiállít az orromból orrfújás után, de helyreigazítottam és ennyi.

beleakadhat bármibe: törölköző, póló, haj de ezekre vigyázni kell és akkor nem lesz baja.

2014. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Sokat segitettél :)
2014. febr. 24. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
annyi, hogy ha lesz/van orrpiercinged, akkor én a hajlított végűt ajánlom a bogyós helyett, mert a bogyóst nagyon könnyen kitudod rántani a hajlítottal ellentétben ami stabilan "ráfog" belülről az orrodra :)
2014. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!