Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tegyük fel, hogy...

Lányok! Tegyük fel, hogy kifogtok egy aranyhalat, aki teljesíti egy kívánságotokat, így varázsütésre úgy tudtok kinézni, ahogy csak akartok. Milyen alakot/alkatot választanátok?

Figyelt kérdés

Magasság/súly, vagy akár kép is jöhet.

Csak az alak lenne a lényeg most, nem az arc, haj, stb.

Csak kíváncsi vagyok, hogy a nők/lányok ezt hogy látják. :)

Bármi lehet, varázslatról van szó, szóval tényleg, amit ideálisnak, legjobbnak tartotok. :)


2014. ápr. 15. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én most 171 cm és 49-50 kiló vagyok, de túl nagy a fenekem, és az mindent elront :( szóval az aranyhaltól azt kérném, hogy kisebb legyen :) 14L
2014. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, én 158 cm és 47 kg vagyok... Tegyük fel, hogy ez marad. Akkor akarnék egy 70B-s mellet (most A-s van), meg kisebb hasat. Fenekemet tudom formálni.

De a legjobb az lenne, ha 165 cm lennék, normál mellmérettel.

Alapjáraton elfogadom magam, de most a hasammal nagyon nem vagyok megbékélve.

2014. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 PorosAnnaBoglárka válasza:
Most vagyok 158cm 45kg, ezen úgy változtatnék, hogy kisebb és vékonyabb lennék, tehát aki rám nézne, az azt gondolná, hogy "milyen aranyos". És az arcom is bájos lenne, és hullámos derékig érö hajam lenne (sötétbarnásvörös, vagy sötérbarna, esetleg világosbarna), és nagyon puha, fehér lenne a böröm.
2014. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!