Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő amig olyan szép és...

Mennyi idő amig olyan szép és sikeres modellt csinálnak egy lányból mint palvin barbi?

Figyelt kérdés
Mondjuk valaki jelentkezik modellnak es utana hogy?kb mennyi idő? Köszi a válaszokat elölre is!

2014. ápr. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akinek két hónap, van akinek öt év.


Attól függ milyen kapcsolatai vannak, ki veszi érszre.

2014. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 2-3 év. De ha jobban megnézed, Barbit 13 évesen fedezték fel, Mo.-n 16-7éves korában lett ismert, külföldön pedig 19 (Victoria's Secret és L'Oréal miatt)
2014. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi:)
2014. ápr. 19. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha valakiből ismert modell válik, az nem úgy megy végbe, hogy ő kilincselget ügynökségekhez, meg tolong a válogatásokon, hanem véletlenszerűen fedezik fel szakemberek, akik ezzel foglalkoznak, pl. utcán, szórakozóhelyen, akárhol. Engem állandóan megállítottak, számát se tudom, hányszor, de sose érdekelt ez az egész, mert utálom mutogatni magam. Már lassan 30 leszek, de még most is kérdezik, hogy és te sose modellkedtél, hát hogy-hogy? Mondom, mert nem érdekelt. Én magam dolgoztam castingon, meg gyűjtöttem én is embereket castingra, modellnek egyserűen születni kell, nem való akárki annak, ezt el kéne fogadni. Olvasom, látom ezeket a kérdéseket: még egyszer mondom, hogy aki modellnek való, azt fel fogják fedezni és ő dönti el, él-e az ajánlatokkal. Ha ez nem így történik, akkor semmi értelme kepeszteni. Én mindig azt mondtam ezeknek a lányoknak, hogy a modellkedés illúziójának kergetése helyett fordítsák inkább a pénzt és az enerdiát olyan tevékenységbe, amiben tehetségesek, mert nem a modellkedés az utuk.
2014. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talán beleszámít az is,hogy jókor,jó helyen és időben a megfelelő szakmai főmuftival bújjon valaki ágyba.Ki tudja hány ilyen ágyában fordultak meg a mai felkapott modellek esetleg szupermodellek,mire feljebb jutottak a ranglétrán.
2014. máj. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!