Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tényleg csak azért nem...

Vajon tényleg csak azért nem kellek a szép lányoknak, mert ennyire gátlásos, félénk, visszahúzódó srác vagyok, nem úgy, mint a hasonmásom, aki meg sikeres a szép lányoknál, mivel ő jellemre az ellentétem, bátor, laza és gátlástalan?

Figyelt kérdés
Van egy srác és suliban figyeltem meg, hogy egy tanár folyton összekevert engem és őt, mert arcvonásainkban és testalkatunkban, de még bőrszínnünkben is nagyon hasonlóak vagyunk, egy kis magasságkülönbség van csak köztünk meg hogy az én orrom és fólem nagyobb kicsit, de hasonlóak vagyunk amúgy szinte teljesen. Én sosem voltam sikeres a lányoknál, mert sokáig nem is mertem próbálkozni sem, elvonulós, csendes, zárkózott típus voltam, ő meg ilyen bulizós, vagány, rossz fiú típus. Ő már akkoriban is dugta a lányokat én még most is max néha smárolok egy-két csajjal bulikban, de nem a szép, vonzó lányokkal természetesen, míg ő mindig szép lányokat fog ki magának és fogalmam sincs hogy csinálja, mert csajozni sosem láttam, nem is voltunnk jóban, hiszen én zárkózott, jó fiú típus voltam ő meg a másik táborban játszott. Néha elgondolkozom, ha én is tudnék olyan lenni jellemre, mint ő, a szép lányok nem neveznének többet rondának vajon és járnának is velem akár?
2013. júl. 22. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél magabiztosabb lányok terén.

18/L

2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na,a napi novella!
2013. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Igen debreceni fiúka, már ezerszer el lett mondva, hogy szedd össze magad. Nyár van, mindenki lazább és könnyedebb, itt a te időd.


Do it!

2013. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!