Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek a kislányosabb...

Sztepi kérdése:

Fiúk, nektek a kislányosabb vagy a nőiesebb lányok jönnek be? :D + miért?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőiesebb. Miért? Mert nem vagyok pedofil.
2014. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőies, de nem asszonyos :D

És nőiesen nem a husi-musit értem, hanem azt, hogy felnőtt létére ne öltözzön tininek.

Egyébként mi a kérdés? Mert nem nagyon értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Nincs túl nagy melled és feneked? És hogy így is tetszhetsz-e a férfiaknak? Akkor a válasz, igen! :)

2014. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csípőm széles, a fenekem meg a mellem nem nagy, de formás.Az arcom pedig kislányos :D
2014. ápr. 22. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:
a kislányosak is tettszhetnek meg a nőiesek is.
2014. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőies alatt azt értjük, hogy a ruházatával szinte elém tárja az elsődleges nemi jellegének összes részletét, akkor a visszafogottabb kislányosra szavazok.
2014. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jpeter1 ***** válasza:
Nekem inkább a kislányos stílus jön be. A párom is ilyen. Nagyon vékony, nagyon hosszú hajú,amit kétoldali copfba fonva hord. Sokszor hord rakott miniszoknyát. Jól áll neki ez a stílus. Nekem nagyon tetszik.
2021. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!