Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nőiesebb?

Hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es alapvetoen fiusnak tartom magam pl. a hajam is rovid,de szeretnek ugymond noiesebb lenni.Tudnatok tanácsot adni esetleg sminkelesben vagy oltozkodesben?
2014. febr. 1. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, még kislány vagy.
2014. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a fenének sminkelnél?


23 L

2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan teljes arcos sminkre gondolok hanem pl. egy szempillaspiral vagy ilyesmi .Am oke h "kislany" vagyok de attol meg szeretnek noiesebb lenni es ezert kertem segitseget de eddig meg nem erkezett szamomra ertekelheto valasz.
2014. febr. 1. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Bemész egy boltba, és csak látod, hogy mik azok amik csajosabb ruhák. Nem tudom, az alakod milyen, de ha jó, akkor szűkebb nadrágok, csizma, esetleg cicanadrág SZIGORÚAN hosszított felsőkkel, amik szintén lányos színűek.


Hozzászólók: 15 évesen örüljünk, hogy még csak sminkelni akarja magát a mai világban :) Pasztellszínű szemhéjpúderektől, szempillaspiráltól és szájfénytől semmi bajod nem lesz.

2014. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a ruhától lesz valaki nőies, hanem attól ahogy viselkedik, jár, beszél.
2014. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom , a viselkedesem az nem fius :)
2014. febr. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!