Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért csak a vékony testalkatú...

Mért csak a vékony testalkatú nőkre mondják azt hogy csinos?

Figyelt kérdés
Szerintem attól hogy valaki molettebb ugyan úgy lehet szép mint egy vékony testalkatú nő.Pár kiló plusz még nem a világ vége.Mégis nap mint nap találkozok azzal hogy ezeket az embereket hurrogják.miben másabbak ők?
2009. dec. 23. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

hát igen én is ezt tapasztalom:(

de ez már nem lesz másképp szerintem hiába próbálják visszahozni a telt formákat:S

azért mondják rájuk mert olyanok mint a modellek a próbababák akiken szinte minden ruha úgy áll ahogy állnia kell nem aránytalan és sorolhatnám.....és ez tök rossz

2009. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Szerintem ez egyáltalán nem igaz! a Férfiak szeretik a husis lányokat is,mert szeretik ha lehet rajtuk mit fogni! Hidd el! Én sem vagyok szupermodell,mégis megnéznek a pasik! Kisugárzás kérdése!
2009. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
20:39! Igazad van ezt aláírom,de lehet nem egy korosztályból beszélünk 17 vagyok és a korombeli "férfiak" többségében csak a soványlányokat szeretik én nem vagyok kövér max van rajtam 4-5 kg felesleg de ez miatt soványse vagyok és nincsenek jó tapasztalataim szóval lehet egy kivételes eset vagyok...
2009. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, teltebbekre is mondják, hogy csinos. Én nagyon vékony vagyok, de ez tény, barátnőim közt vannak "vastagabbak", akik nagyon is csinosak, és én is nem egyszer hallottam fiúktól bókokat nekik. :)
2009. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én sem vagyok vékony, se dagi.A kettő között.Fiatalabb koromban szóba sem álltak velem a fiúk, most már ez változott.Csak sokan mondják hogy fogyjak le,viszont én jól érzem magam így.
2009. dec. 23. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

ez egyátalán nem így van szerintem. a pasiknak szerintem a nőies alak jön be.. van csípőd feneked melled és ez mind arányos... szerintem az is bejön a pasiknak ha kicsit vastagabb formás lábad van ami nagyon szexi rövid naciban vagy szoknyában :)

17L

2009. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jobban megfigyelnétek egyáltalán nem az anorex model nőkre mondják h csinos. hanem azokra a nőkre akik úgy vannak felöltözve, és passzol az egyéniségükhöz egyszerűen minden, ami rajta van. a csinos annyit tesz h összhatásra nagyon rendben van. és egy ducibb nőre is nagyon sokan réámondják h csinos, ha összhangban van magával, és kívülre is ezt sugározza, és az öltözéke is egyszerűen csak csinos.


nekem pl nagyon sokak szerint jó alakom van, a vékonyabb kategóriába tartozom, de sosem mondták még rám azt h csinos, mivel nekem nem olyan a ruházkodásom amire rálehetne mondani h csinos vagyok. 24 éves létemre egyáltalán nemhordok szoknyákat, harisnyákat, magassarkút, kosztümöket, stb. farmerben és edzőcipőben érzem jól magam, de ez neméppen a csinos kategória. én csak azt a jelzőt szoktam megkapni, hogy jónő, és jó az alakja. ennyi. de csinos nemvagyok. egyszer miondták rám életemben h csinos vagyok, mikor szalagavatóm volt, és utána estélyi ruhában voltam, szoknyában, harisnyában, kistáskával, feltűzött hajjal....tipikus. de van egy dagibb barátnőm, ő is nagyon szép volt, és ő is csinos volt sok fiú szerint is, akiknek amúgy nemjöttbe a lány. egyszerűen csak csinos volt éppen akkor.

2009. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez tényleg igy van, főleg a tizenéveseknél számit CSAK az szépnek, aki gazdag, és gizda :D De az persze nem baj, hogy értelmesen beszélni nem tud stb, ő menő! XD

nevetséges... -.-'

2009. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kezdem unni az effajta kérdéseket... HHogy állandóan csak a kővéreket kelljen sajnálni ha zavar akkor fogyj le ha meg nem akkor fogadd el... És én már láttam kövér nőt pasival szal nem értelek titeket. És tényleg a pasik sem a modellekért vannak oda hanem a normális arányos alkatú lányokért. A vékony lányokra szerintem jobb ránézni már bocsánat ez az én véleményem!!! Meg érdekes módon pasik közt is vannakducibbak ők mégsem nyavalyognak ennyit. L
2009. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!