Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert utaljak egyes lanyok a...

Miert utaljak egyes lanyok a sarga illetve a rozsaszin cuccokat?

Figyelt kérdés
Olyan vidam szin mind a ketto.
2014. ápr. 26. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom egyiket sem, de nem is a kedvenceim. A sárgával az a bajom, ha ruhákról van szó, hogy valahogy ebben a színben kapható ruhadarabok mindig olcsóbb hatást keltenek, hisz nehezebben párosíthatóak és kevés embernek állnak jól. Fehér bőrűeken nem mutat jól, szőkéknek sem, ha valakinek meg barna a bőre, akkor a túl erős kontraszt nem tetszik.

Gyakran olyan halovány tud lenni a sárga, hogy olyan, mintha egy fehér felsőt összemostam volna valamivel, azért ez a színe.

Valahogy nem a tisztaságra emlékeztet.


A rózsaszínt jobban kedvelem, de azzal is hasonló a probléma, ruhákban gyakran olcsó, "Barbi babás" hatást kelt. Tollban, színes ceruzákban, kiegészítőkben, rúzsban már jobban kedvelem, de töményen sok.

2014. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Nem mindenkinek állnak jól, én például szeretem a sárga színt, de soha az életben nem venném fel, mert nem szeretek túl rikító színekben mászkálni és úgy néznék ki benne mint egy hulla....

2. Biztos van olyan szín, ami neked nem tetszik és nem szívesen hordanád. Én mikor kicsi voltam se szerettem igazán a rózsaszínt, úgy éreztem, hogy elvárás, hogy abban mászkáljak, mikor én imádtam a kéket, de az olyan fiús szín volt, és jaj...

Ez a mai napig megmaradt nekem, alapól nem vagyok oda a színért, de olyan nőiességet sugározhat az a szín amivel nem tudok azonosulni.

2014. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert van aki szereti van aki nem. Miért érdekel téged ki mit szeret? Nekem speciel a citromsárga a kedvencem, és nem annyira szeretem a rózsaszínt.
2014. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a rózsaszínt, de nem a pinket, hanem a halványabbat, a pasztelles, púderes rózsaszínt. A sárgában is, csak nem áll jól, ezért egy sárga cuccom sincs.
2014. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a sárgát nem szeretem, mert kész bogárcsapdának érzem magam benne.

A rózsaszínt meg nem szeretem. Az olyan tündi-bündi lányoknak való, én meg sose voltam olyan. Inkább feketét, zöldet, kéket hordok és pirosat. Sose voltam az a csajos lány.

2014. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vidám színeket, így ezeket sem. Egyszerűen rondának tartom.
2014. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem állnak jól. A rózsaszínt szeretem, szép színnek tartom, sokan viszont olyan barbie-snak tartják.

A sárgára meg rámennek a bogarak.

2014. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én egyiket se szeretem...miért fáj neked ez? Elég idős vagyok, hogy eldöntsem melyik színek tetszenek és melyikek nem...
2014. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sárgát utálom, nem áll jól. Hófehér, rózsaszínes tónusú a bőröm, szőke a hajam, ehhez egy sárga ruhát nem tudok elképzelni...

Rózsaszínt pedig mértékkel hordok, mert az én színeimhez a túl erős pink barbis hatású, a túl világosít meg olyan "hulla" érzetű.

2014. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy pólóm ami citromsárga és sokat is hordtam , egyik nap megkérdezte a könyvtáros hogy ilyen sápadt vagyok vagy ez csak a ruha műve?? Azóta is hordom és rózsaszínem is van szóval most a te szemedben tuti egy ilyen kis ideális csaj vagyok , pedig NEM ... Tudod nem a ruha teszi az embert
2014. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!