Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a pasik is festik a körmüke...

Ha a pasik is festik a körmüket, felveszik a rózsaszín cuccokat miért nem hordanak szoknyát is?

Figyelt kérdés

A körömfestés szerintem lányos.

Férfin rózsaszín? Buzis. Még lányokon is undorítónak tartom.

Ha már a fiúk ennyire el lányosodtak én behoznám nekik a skót szoknyadivatot, legalább nem szorítja el semmi a nemi szervüket.


2008. aug. 8. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem-e?? Akkor olvasd el a "mit vegyek fel esküvőre" pár nappal ezelőtti kérdést, ahol a pasi azon izél milyen szoknyát vegyen fel :D nagyon gáz
2008. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

nekem a körömfestés pasiknál nem jön be a rózsaszínnel semmi bajom de ennyi erővelakin van 1 deka plus az ne vegyen fel rövidet .

szerintem ha nem tetszik ne nézd őket

ennyi

nem tom mást mit érdekel az hogy egy idegen mibe van

2008. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
De van olyan is aki szoknyát hord, pl néha én is, húú de cikii mi?:D Nekem tetszik és nem érdekel ki mit mond. Szerintem foglalkozz magaddal, ahelyett hogy azon szörnyülködsz mások miben járnak. Mindenki abban jár amiben jól érzi magát, azt meg ki mondta hogy rózsaszínt csak lányok vehetnek fel? Ez is akkora hülyeség...
2008. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És azt kimondta, hogy a lány színe a pink a fiúé a kék?

Kedvenc színem a kék. Szóval én meg fiúnak számítok:)

Magammal minek foglalkozzak az egész életem szar.

2008. aug. 10. 09:29
 5/7 anonim válasza:
41%

A fiúkon egyáltalán nem buz*s a rózsaszín. Sőt, most az a divat. Én is sokat hordok, és nem vagyok buz*...


Kiirsten

2009. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Dehogynem! Nagyon is bụzis a fiúkon a rózsaszín.
2009. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem tök szexi a fiúkon a rózsaszín. Ha nem tetszik, akkor ne nézd.
2010. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!