Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing: Én kis...

Tragus piercing: Én kis karikát szeretnék bele (orvosi acél). Szúrásnál azt már rögtön beleteszik? Mennyi ideig marad duzzadt? WestEnd-ben milyen? Megéri odamenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy beleteszik ha azt kéred. Nekem nem sokáig volt duzzadt és nem is fájt, a fickó úgy befújta lidocainnal. A többi kérdésedre nem tudok válaszolni.
2014. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ami igazán érdekelt, arra megkaptam a választ. Köszönöm! :)
2014. ápr. 26. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp se menj a westendbe, borzalmas amit azok kiadnak a kezük közül. dilettáns banda.

elsőre nem szoktak karikát beletenni, mert amíg nem szokod meg hogy ott az ékszer, abba könnyebben beleakadsz, könnyebben kirántod, és hajlamosabb a kinövésre is. ha begyógyult, azt raksz bele amit akarsz, de aki elsőre karikával szúrja, annak fogalma sincs a szakmájáról.


egy piercer

2014. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

ja, az elsőnek: lidocainnal hiába fújja, az csak nyálkahártyán szívódik fel, tehát nem voltál elérzéstelenítve, csak nem fájt annyira mint vártad. placeboként sokan fújkálják mindenhová, de értelme nincsen.

kérdező, számíts rá hogy nem garantált hogy be tudja fogadni a bőröd, az pont egy olyan hely, ahol az esetek nagy részében kidobja a bőr. ha egy hónap után is fáj, piros, esetleg duzzadt és vörös kinövés van a lyuk mellett, vedd ki.

2014. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyenes szárú ékszert rakass bele először! Sokkal gyorsabban gyógyul (tapasztalat, kipróbáltam mindkettőt) és kevésbé fáj amikor beteszik. Gyógyulás után már olyanra cseréled amilyenre akarod. :)

Nekem egy hétig volt duzzadt az egyik oldalon, 2-3 napig a másikon, nem mindegy tehát hogy mivel van szúrva. Ja és hosszabb szár kell bele szúrásnál pont a duzzanat miatt, de ha normális piercert találsz akkor ez alap. :)

Csak azért írom, hogy ha magadnak kéne vinni az ékszert akkor erre figyelj.

Maga a szúrás nem olyan vészes, inkább kellemetlen a vastag porc miatt. Jó esetben utána sincs fájdalom, pár napig feszít, aztán semmit nem érzel. Ezért is hiszik sokan, hogy begyógyult két hét után, aztán még a kanyarban sincs a valódi gyógyulás.

Naponta többször fertőtlenítsd és ne azon az oldalon aludj, még akkor se, ha már nem fáj. Csúnya pukli tud ránőni ha belemegy a kosz, vagy piszkálva van. (bár én a szúrás utáni napon már betettem a fülhallgatót, mert zene nélkül mit érek én... hát úgy is nézett ki :( )

2014. ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azta!! Huh, köszi a tanácsokat,ment a zöld!

WestEnd-be akkor nem is megyek, szerintetek hova lenne érdemes?

Basszus dettó.. zene nélkül mit érek én?? Ha már placebo.. jó kis együttes :D


És tudom, hülye kérdés, de szerintetek melyik fülben néz ki jobban?

2014. ápr. 27. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen hülyeséget írtam nem lidocainnal fújta be, hanem fagyasztó sprayt fújt rá így semmit nem éreztem.
2014. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét fülemben van, nem tudom melyikbe néz ki jobban, szerintem mindegy :)
2014. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom Mártit az Invictusban:)
2014. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak helixem van, de én is az egyenes szárú ékszert ajánlom. Hidd el, sokkal egyszerűbb fertőtleníteni, mintha karika lenne benne és utána tényleg azt raksz bele, amit csak szeretnél. Én még a Mammutba mentem a La Magra tetoválószalonba, ahol nagyon jó munkát végeztek. Aki szúrta a fülem nagyon kedves és barátságos volt és szerintem ez nagyon fontos. Te sem szívesen lennél egy futószalagos munkavégzés áldozata. Azt, hogy melyik füledbe szúrasd, azt neked kell eldönteni. Mindenesetre jól gondold át, nehogy úgy járj, mint én (az egyik fülembe 1 ékszer, a másikba 3 ékszer található és ez már nem igazán tetszik).


Sok sikert hozzá és nem kell félni, gyorsan túl leszel rajta!

2014. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!