Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikai tetoválást szeretné...

Kozmetikai tetoválást szeretnék a karomra! Előtte le lehet epilálni?

Figyelt kérdés
És mennyi idő még gyógyul? Víz meddig nem érheti? Bármi érdekel ami ezzel kapcsolatos:)
2008. júl. 27. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem tetetnék magamra kozmetikai tetoválást. iszonyat ronda lesz mikor foltokban fog kikopni egy 2-3 év múlva, mert nem egyszerre fog eltűnni! Ha komolyan gondolod a tetováltatást és eldöntötted, hogy nem fogod megbánni és nemcsak divatból teszed akkor csináltass igazit! (én 17évesen csináltattam nem bántam meg és azóta is büszke vagyok rá, mert saját elképzelés, és egyedi, most tervezem a másodikat) Ha nem vagy rá felkészülve még, de mindenképp szeretnél vaalmi motívumot a karodra akkor hennafestést ajánlanám! Igaz nem tart sokáig, bár mostmár vannak olyan festékek amik azért egy két hónapot is kibírnak, plusz nem kell várnod a gyógyulást sem. Amúgy egy rendes tetkónál kb egy hónap amíg gyógyul.
2008. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az előttem szólóval. de, hogy a kérdéseidre is válaszoljak:

nemárt szőrteleníteni, sőt, erősen ajánlott, még akkor is, ha csak nagyon kicsi és kevés szőr van.

víz végül is érheti, de csak nagyon rövid időre, szóval ne tetoválás után akard magad a kádban áztatni.

naptól védd, lehetőleg 1 hétig egyáltalán ne érje napfény, és utána is 3-4 hétig a lehető legkevésbé.

kozmetikai szerek, samponok, krémek, dezodorok, parfümök és egyéb illatosított, aromás vagy hasonló cuccok az első hétben szintén ne kerüljenek rá. de a legjobb, hogy ha egy teljes hónapig meg tudod óvni ezektől.

ha már 2-3 napos elmúlt a tetoválás, elkezdheted kenegetni bepanthennel, napi 2-3-4 alkalommal.

ezek szerintem érvényesek minden tetoválásra.

normál tetoválás esetén (az, hogy ez érvényes-e a kozmetikaira, nem tudom),az első 1-1,5 hónap alatt

fájhat (de nem nagyon), valószínűleg hámlani is fog néhányszor, mire teljesen begyógyul.

2008. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy saját tervezésű tetkó, és azért nem igazi lesz, mert anyám nem engedi:D Ugyhogy az nem lényeg, ha kopik, mert megcsináltatom újra. És köszi mindent:)
2008. júl. 27. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

a karodat ne epiláld hanem gyantázd mert nem fáj annyiraés tovább tart.

Egyépként meg ha saját mintát akarsz és nem baj ha kopik akkor HENNA.

Nem káros nem fáj,szép

2008. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már kb. 2 éve epilálom a karom. Nem az volt a kérdés h mivel szőrtelenítsek előtte:D Hanem h szabad-e előtte, vagy inkább borotva... És ez a tetoválás 1 évig legalább tökéletes marad, ha elis kezd kopni, újra megcsináltatom.
2008. júl. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!