Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fog még nőni a...

Szerintetek fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a mellem, de tényleg. Talán a 70/A-s melltartók közül néhány ami jó rám. 13 éves vagyok, 158 cm. Eléggé kicsi vagyok az osztályba nem csak a mellem, de én is. Midenki(nek) nagyobb. Visszamaradtam a fejlődésben? Fog(ok) még nőni?

2014. máj. 2. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
58%
Te úr isten... 13 évesen ezen gondolkodni... Még nőni fog de ha nem akkor is miért baj? a férfiak többsége úgy mint én is a kicsi melleket szeretik!! :) 17/F
2014. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint nem zavarna, csak a többiek szoktak vele cikizni..
2014. máj. 2. 16:07
 13/21 anonim ***** válasza:
17 vagyok. És nekem is oltári kicsi! De tényleg NAGYON picike. Én már lemondtam róla, hogy bármikor is meg fog nőni, de a tiéd még tuti nő
2014. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

...

16 éves korodig nőni fog.

2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen is olyan kicsi volt mint most, 10 évvel később, és pont olyan magas vagyok mint te. Amúgy meg fogadd el a tested, ha nő akkor nő, ha nem akkor nem. Úgyse tudsz mit tenni ellene.
2014. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

"17 évesen nőtt meg a melle hirtelen 3 hónap alatt."


Miután teherbe esett?

2014. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11-es: bőven nem a többség:) nekem a nagy mellek tetszenek, és szerintem a többség inkább így van vele.


Kérdező: az hogy most mekkora a melled még semmit nem jelent.

2014. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szia! Hogy hol laksz csak kíváncsiságból kérdeztem. Egyébként szard le, hogy mekkorák a melleid meg hogy mekkora vagy az a lényeg, hogy csinos legyen az arcod meg, hogy jó személyiséged legyen. Ha azt gondolod, hogy a fiuknak nem tetszel így, akkor tévedsz, mert csomó fiut nem érdekel, hogy mekkora egy lánynak a melle pl. engem se. 15f
2014. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16. Nem, nem esett teherbe.
2014. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Értelmes pasi nem a mellméretet nézi, ahogy értelmes emberek sem cikiznek olyasmivel másokat amiről nem tehet... szóval ne érdekeljen az ilyesmi. A kis mell is lehet szép, a nagy is lehet ronda. Nem ezen múlik semmi. 21 éves korig nő a mell minimum egyébként, de van akinek utána is.
2014. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!