Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elkezd nöni a mellem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezd nöni a mellem az azt jelenti hogy megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Elkezdett nöni a bal mellem és nemtudom hogy ez annak a jele e hogy menzeszelni fogok?! csak 10 éves vagyok és nemtudom hogy leyetséges e hogy megjön
2012. jún. 24. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Az sosem baj, ha nő.

Mellesleg itt vigyázz a pedomacikkal.

2012. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nemsoká meg fog jönni. Elkezdtek dolgozni a hormonok. Nincs ezzel semmi baj. Kellemes pubi kort! :) Üdv.
2012. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és köszönöm a válaszokat de még persze várom a válaszokat
2012. jún. 24. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem van egy hugom, 11 éves és semmi csöcsei nincsenek, ő mindig mondja hogy már nőlnek a csöcsei meg mittudom én, de nem nől neki semmise, csak a szája nől...., és vmelyik nap meg olyant mondott nekem hogy meg volt neki...., mondom neki hogy rohadtul nem érdekel engem hogy vérzik a pinája..., én amúgy is fiú vagyok, és a bátyja vagyok..., 14/f
2012. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

utolsónak üzenem!

jobb lenne ha egy kicsit moderálnád magad, mivel ezt mások is elolvassák pl : egy 10 éves kislány is!(pina , csöcs)

egy kis jómodor nem ártana néha !

(beszélhetsz így csak ne ilyen helyen, lehet hogy ez másokat zavar, ja és ha a témával kapcsolatban nem tudsz semmit írni akkor inkább maradj a férfiak egészségénél!)

2012. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod,hogyha el kezdett nőni a melled,akkor meg fog jönni?! Nekem 11 évesen kezdett nőni,14 leszek és még mindig nem jött meg!! Majd akkor izgulj meg akkor írj ki ilyeneket,hamár 2-2,5-3 éve nő! Hova sietsz?
2012. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan már beiratnak a suliba.
2012. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi?
2012. jún. 27. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a mellnek kell növekednie, hanem a hónaljadnak, nemi szervednek is szőrösödnie kell, meg hüvelyfolyásnak is lennie kell. Attól hogy a bal melled egy picit mintha máshogy nézne ki, az még nem jelenti azt hogy a közeljövőben meg fog jönni. Nekem talán 3 évig volt fehéres áttetsző folyásom, és csak utána, 14 évesen kezdtem menstruálni.

21 L

2012. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!