Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titekez zavar ha egy...

Fiúk! Titekez zavar ha egy lány"szőrös"?

Figyelt kérdés
Mármint,most nem egy kismajmot kell elképzelni hanem ha pl.: a karján van szőr és sötétebb színü, vagy pl a hónalján látszik a kis fekete szőrkezdemény.. A másik meg a fiúk szeretik ha egy lány punciján van szőr? Vagy mindenkinek van egy kedvenc fazonja?
2014. máj. 2. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha nem túlságosan szőrös. ;)
2014. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem szep
2014. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A punciról meg: Nekem nem baj, ha egy kicsit szőrös, de ha csupa szőr az egész az szerintem egy kicsit gáz.
2014. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Mert ugye minden lany halalra aggodja magat hogy "jajj most nem veszek fel ujjatlan polot mert mar kicsit szoros a karom" es kivancsi voltam hogy a fiuk hogy viszonyulnak a kerdeshez. tovabbra is varom a valaszokat :)
2014. máj. 2. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert a szőr az embernek a része. Van akin több van van akin kevesebb. Sőt, az sem zavar ha pl. intim részen nagyon sok szőr van. Volt már olyan bnőm és úgy is szerettem. A csupaszt utálom mert túl kislányos és szinte mindenkinek olyan...uncsi.
2014. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

puncin szeretem, csak ne ilyen dzsungelt, hanem max 1-2 centiset.

máshol viszont nem nagyon. max pihét tudok elviselni, vagy ilyen nagyon halványat.

2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akit a kézszőr zavar az nem normális... (Most nem a 20 centis fekete szőrről beszélek természetesen)
2014. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!