Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimgyantázás után meddig...

Intimgyantázás után meddig marad sima a bőröm? Tudtok nagyon jó kozmetikust a 17. Kerület környékén?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, most akarnád elkezdeni ezt a módszert.


Sokban függ az eredmény attól, hogy milyen erös a szörzeted. Ha erös (föként, ha eddig borotváltad), akkor eleinte (az elsö néhány alkalommal) elég gyorsan kell ismételni, de utána egyre gyengébb lesz a szörnövekedés, és akár 5-6 hétig sem kell újra gyantáztatni.

2014. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon eros, mar 2 eve borotvalom allandoan...
2014. máj. 3. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem borotvától erős a szőr... ez a genetikán múlik, ha eddig erős volt, ezután is az lesz akkor is ha gyantáztatod. Nekem például 4 nap után már kezd kinőni, na meg benőni de valami nagyon rondán... szóval nem éri meg nekem gyantáztatni. Lehet hogy neked sem, de ez csak utána derül ki.
2014. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!