Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek lehangoló,...

Fiuk! Szerintetek lehangoló, hogy ha egy kék szemű lányról kiderül, hogy csak kontaktlencse? Alapból mondjuk barna a szeme.

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek joga változtatni a külsején, de a színes kontaktlencse hétköznapokra túlzás. A szemszín a személyiség része, ha reggel nem ugyanabba a szembe nézek mint este, akkor elveszik a varázsa.
2014. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem lehangoló, hanem rosszabb.. inkább butának tűnsz, mert ennek semmi értelmét nem látom.
2014. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Who cares? most komolyan, hol érdekel engem hogy most kontaktlencsét hord vagy sem... Ez annyira apró dolog. azt csinál amit akar. Engem nem zavarna
2014. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a lehangoló hogy a kék lencse iszonyat ronda barna szemen. Nagyon természetellenes. Nekem is volt, 1 napig nem hordtam olyan gázul néz ki.

Példa: [link]

[link]

Belátni mögé oldalról nézve, meg amúgy is látszik a barna a pupilla körül mindig..

2014. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2014. máj. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!