Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a mellem, és...

Nagyon kicsi a mellem, és egyre rosszabbul érzem magam miatta, mit tehetnék hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés

itt most nem hatalmas kannákról beszélek a "nagyobb" alatt, csak valami elfogadható méretet szeretnék már magamon látni (75/A-nak is örülnék már nagyon)


olyan válasszal ne is fáradjatok hogy "a kicsi mell is lehet szép" mert az enyém nem az, csúnya, hülye alakja van és még a jobb oldalon az egyik bordám eláll...

bból se kérek hogy "a pasik többségének a kicsi tetszik" mert leszbikus vagyok


nagyon feszélyez hogy így néznek ki, és képtelen vagyok elfogadni magam...és 17 éves vagyok


a baloldali kép majdnem ugyanolyan mint az enyém...

[link]


2014. máj. 5. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát vegyél olyan melltartót amiben ez annyira nem látszik vagy hizzál pár kilot akkor nöni fog mert elöször a mellkasára hizik az ember
2014. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

olyan melltartóm van amiben vmi látszik, csak az a gond hogy nem tölti ki... és ez is csak pillanatnyi megoldás, mivel ha "oda" kerül a sor akkor le kéne venni, és még sötétben is szégyellem, világosba meg esélytelen... ez pedig szar érzés..


utána olvastam, de nem igaz mert először hasra hízunk, de viszont ha fogyni akarunk, na akkor először mellből megy le minden :(

2014. máj. 5. 18:47
 3/16 anonim ***** válasza:

"...először a mellkasára hízik az ember."


Bár így lenne. :D


Én megértelek kérdező, amikor ennyi idős voltam mint te, és itt aludt a első barátom nálunk, én melltartóban aludtam.. :)Sajnos nem lehet mit tenni ezzel. Viszont neked még van pár év esélyed, hogy nőjön.

2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és azóta történt vmi? vagy elfogadtad/beletörődtél? :\ amúgy pacsi..
2014. máj. 5. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is ugyanígy voltam vele. Később már nem érdekelt, mert ez is csak egy részem, ami nem tökéletes, de nem ettől leszek szép vagy csúnya. A pasiknak mindig tetszettem kis mellel is, és a nőknek is ha már itt tartunk, mivel volt barátnőm is 4 évig. Mégcsak melltartót sem hordok, nincs is olyan kicsi ami jó lenne rám. Mások elfogadnak így, úgyhogy én is elfogadom magam. Nekem a nagy mell nem ér annyit hogy többszázezret fizessek érte hogy "kitömjék"... idegennek is érzem a dolgot. De akinek attól jobb az csináltasson nagyobb melleket. Más megoldás nincs.
2014. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
es igy is nez ki?? mert ezt nemhiszem h barki is felvallalna...
2014. máj. 6. 07:33
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha nem nő, akkor nem nő, marad az optikai csalás vagy a plasztikai sebész.

Ha elég intelligens vagy, ahogy öregszel, az évek során rá fogsz jönni, hogy nem a mellméreted, de egyáltalán, semmilyen méreted, szám nem befolyásolja azt, hogy te mennyire vagy értékes ember. Nagyobb melltől nem leszel okosabb, kedvesebb, hitelesebb, jobb ember.

2014. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jólvan 80 évesen már biztos nem ezzel leszek elfoglalva, de azért a fiatalságomat szeretném élvezni, és az együttléteket is nem pedig szorongani állandóan...
2014. máj. 6. 17:48
 9/16 anonim válasza:
ha hízol pár kilót aztán "hirtelen" fogysz a melledből kevésbé fogsz fogyni és rengeteg ismerősöm van akinek íigy lett nagyobb melle de nem ez volt a cél. habár nem lesz feszes inkább lógni fog de még az is jobb mint ami a képen van.
2014. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az a baj h nehezen hízok :\ de megpróbálkozom vele, köszi a tippet!
2014. máj. 6. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!