Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ettől csak én bolondulok meg...

Ettől csak én bolondulok meg vagy másokat is zavar?

Figyelt kérdés

Nagyon bírom mikor valaki feltesz egy kérdést, hogy "Hogy nézek ki?/Mi a véleményed rólam?/Szép vagyok?". Linkel mellé egy képet. A leggyakoribb válasz pedig az, hogy "átlagos". A képen egy szép, csinos, átlagos lány van, mert valóban átlagosnak mondható, a legtöbb lány ilyen, de ettől még szép. Viszont az átlagos már inkább egy negatív, de inkább semleges válasznak számít, a szép pedig már egy külön kategória. Kérdem én, hogy mi kell ahhoz, hogy egy lány szép legyen, mert kezdem azt hinni, hogy az már lehetetlen. Mitől számít szépnek egy lány?

A másik dolog pedig szintén ehhez a témakörhöz kapcsolódik. Általában előkerül az "öltözködj csinosabban, egyedibben, nőiesebben" mondat. Lehurrogják azt, aki farmerben akar randira menni vagy azt is aki lapos talpú cipőt venne fel ballagásra, egy rendezvényre mert az nem elég csinos meg nőies. Már egész fiatal lányoknál is a magassarkú, miniruhák és a smink jelenti az igényességet. Egyedül szerintem lettek túl nagyok az elvárások ilyen téren? Ezek a dolgok csak az én szememet szúrják?



2014. máj. 8. 17:06
 1/8 tubifex ***** válasza:
100%

átlagos jelzővel én azt illetem, aki akár szép,akár kevésbé az,és mindemellett nekem semmivel nem kelti fel az érdeklődésemet. nincs benne semmi olyan, amire azt mondanám,hogy különösen szép és amire egyből felfigyelek.

persze mindenkiben lehet szépet találni, de én arra mondom azt, hogy szép, akin nem kell keresgélni a szépet, hanem egyből szemet szúr. pl. szép áll, szép szem, szép száj, stb.

nekem pl. tegyük fel, hogy a világos szem világos haj,telt ajkak a zsánerem. én egy sötét hajú és szemű csík szájúra azt mondom hogy átlagos, mert bennem úgy nem indít meg semmit. de ez nem zárja ki azt,hogy nem szép

2014. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
én az igazságot szoktam írni. nem mindenki átlagos. nem tudom miért csak azokat a válaszokat veszed észre :/ linkelj már ilyen kérdéseket!!
2014. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első amit írsz engem nem zavar, a legtöbb ilyen kép tényleg átlagos.


A második viszont nekem is szúrja a szemem. Nem öltözködhet mindenki egyedien, pláne manapság amikor minden boltban ugyanolyan cuccokat lehet kapni. Az meg hogy ballagásra csak magassarkúban lehetne menni, abszurdum.

2014. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy nem csak ilyen válaszok vannak, de egy szóval sem mondtam ilyet, "a leggyakoribb válasz pedig az, hogy átlagos" én ezt írtam. Elhiszem, hogy te mindig az igazat írod, a véleményedet, de rajtad kívül mások is válaszolnak, az ő válaszaik között pedig akad ilyen és én rájuk értettem.

Akkor az átlagos az azt akarja jelenteni, hogy az illető nem csúnya, de a válaszadónak nem az esete? Így már világosabb, köszönöm.

2014. máj. 8. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyrészt tinik teszik ide a képüket. A tinik 80%-a átlagos kábé, szóval ne csodálkozz ha átlagosnak mondják itt a nagy többséget, hiszen azok. Átlagos arcforma, átlagos testalkat, átlagos öltözködés... én ilyen képeket láttam itt eddig. Volt persze kivétel is, egy nagyon szép lány is volt itt, ronda sminkkel, ezt így le is írtam neki. Én őszinte szoktam lenni. Azt írom amit én látok és gondolok. Nekem nem jön be a sablonos öltözködés, mert nem csak csőgatyát meg leggingst lehet kapni, pedig mindenki szinte már csak azokban jár... nulla egyediség van a legtöbb emberben, engem ez zavar, mert emiatt én tök egyformának látom őket.
2014. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Általában az kérdet ilyet, akinek alacsony az önbizalma, ez pedig abból következik, hogy átlagos. Mivel csak átlagos, nem kap pozitív visszajelzést, ezért a neten számít megerősítésre. Ha lenne annyira szép, hogy a környezete dicsérje -és itt nem a ruházatra, hanem a külsőre gondolok-, akkor nem kérdezne az interneten. Legalábbis én így gondolom...
2014. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindig a véleményemet írom oda...bár mostanában már nem is válaszolok ilyenekre inkább...

A másodikkal egyetértek, és volt egy kérdés, hogy a nőietlen nők mit szólnak bele a mi a véleményed a magassarkúakról kérdésekbe...ott már kifejtettem, hogy nem attól lesz valaki nő, hogy magassarkút és minit hord...

2014. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
atyám....mindenkinek MÁS A SZÉP!
2014. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!