Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján milyennek gondoltok?

Ezek alapján milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés

22éves vagyok

168cm

75kg

Homokóra alkat

Derékig érő természetes dús barna haj,barna szem telt ajkak

Konfekció méret 40

Nadrág 42

Mell 80dd

Szimmetrikus arc pattanásmentes fehér bőr.


Vannak elképzeléseim min változtassak csak vélemény érdekelne jó képzelőerejű fiúk lányok:-)


2014. máj. 11. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 168cm-es magassághoz túl sok a 75kg :S Szerintem fogynod kéne. Az arcod meg lehet bármilyen, ezt csak kép alapján lehet eldönteni. Szerencsés vagy, hogy szép bőröd van :D
2014. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy egész szép kép alakult ki a fejemben, viszont ez csak azért van, mert egy modell jutott eszembe.

Az arcod elképzelhető, hogy szép. A tökéletes fehér bőr, szép hosszú barna haj, és szép ajkak mindenképp jól hangzanak, tehát lehet, hogy szép arcod van.


Viszont van rajtad +15kg, és biztos vagyok benne, hogy nem vagy feszes, hanem az úgy plötyi.


Eszembe jutott rólad egy modell, de igazából azok se úgy néznek ki, csak a photoshopnak köszönhető, hogy olyan jók a képek.


Szóval szerintem az egyetlen dolog, amin változtatni kéne, az a súlyod. És akkor biztos nagyon csinos és szép leszel.

2014. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,magam is úgy gondolom,hogy tíz kiló mindenképp ledolgozandó még.86ról indultam amúgy
2014. máj. 11. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
kövér vagy.
2014. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy kicsit nagyképű vagy. Egyébként lehetsz szép is, de lehet, hogy csak fényezed magad. Meg persze egy kis túlsúly.
2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy. Mást nem tudok ezekből az adatokból leszúrni, semmit sem mondanak.
2014. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
soknak tűnik a 75 kiló :/
2014. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kép többet mond ezer szónál...
2014. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!