Milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
14 vagyok,járok szoliba (anyum megengedi,ő fizeti) festem a hajám (sötétbarnára) sminkelek ( szempillaspirál,púder,szemhéjfetsék,szájfény), festem a körmöm,és sokat vásárolok.
2011. aug. 6. 12:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus elkényeztetett tininek.
2011. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

jársz szoliba - az nem baj. én is nagyon fehér vagyok, anya megengedné, hogy járjak

fested a hajad - na, ezt meg fogod bánni, az tuti.. ha még csíkokat rakatsz bele, az nem baj, de ha az egészet..

sminkelsz - mióta sminkelsz? most kezdted el? mert ha már előbb, akkor az sem a legjobb.

fested a körmöd - noproblem, én is festem. de csak módjával. :D

sokat vásárolsz - ha megengedhetitek magatoknak, akkor miért ne?

15/L

2011. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de amúgy nem vagyok elkényeztetve csak anyum laza :D ettől függetlenül jól tanulok,minden évben 4,8 felett van az átlagom,nem cigizek,nem bulizok,nem iszok.
2011. aug. 6. 12:44
 4/25 A kérdező kommentje:
amúgy kb egy éve :)
2011. aug. 6. 12:44
 5/25 A kérdező kommentje:
szerintem a hajfestést nem bánom meg,nagyon tetszik,és mondták,hogy jól áll. Nem szőke,nem roncsolja hajam...
2011. aug. 6. 12:45
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

A szolit nem engedném,mert a bőröd totál tönkre fog menni.Idő előtt ráncos lesz(kiszárad) és akár komoly bőrbetegséget is kaphatsz..Azt hogy fested a hajad,butaságnak tartom,mert ha szép hajad van,és nem őszülsz ,kár tönkre tenned.Idővel a hajad fakulni fog,és elfog fáradni a sok vegyszertől.

Azt hogy sminkeled magad,nos ez sem a legjobb..De ennek a hatását is csak 30-40 évesen fogod érezni,amikor majd annyira ragyás lesz,hogy szégyellni fogod..(a sok púder,smink,állandóan elzárja a bőr pólusait,így sosem tud a bőröd rendesen lélegezni.)

Az anyukád nem laza,hanem felelőtlen,és szarik arra,hogy mi lesz veled 10-20 év múlva..

Csak így tovább..

2011. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nem sminkelek mindig,ha pl itthon vagyok nincs semmi rajtam,csak ha megyek valahova,és a púder is jó minőségű.. szoliba egy héten egyszer,utána testápoló.. nem száraz a bőröm :)
2011. aug. 6. 12:49
 8/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"szerintem a hajfestést nem bánom meg,nagyon tetszik,és mondták,hogy jól áll. Nem szőke,nem roncsolja hajam..."


azt hiszed? megsúgom, hogy minden féle festék roncsolja a hajad. de majd te is megérzed a súlyát, ha idő előtt kihullik, elfakul..

2011. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szoli: Csak okosan. Ha jó az idő inkább napra menj! :)

Festett haj: Ezt tényleg megbánod majd, ha nagyobb leszel. Tönkre teheti a hajad. Inkább próbálj meg leállni erről.

Smink: Csak akkor sminkelj, ha különleges alkalom van, mert tönkre teheti a bőröd.

Festett köröm: ;) Miért ne! Ezzel semmi gond!

Sokat vásárolsz: Ha megteheted, akkor vásárolj csak. Ez sem baj! :)

2011. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

ha jó érzed magad no problem:P

megnéznélek 20 év múlva tiszta ránc leszel,hajad alig lesz,de biztos atom jól fogsz kinézni:DD

14/L

2011. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!