Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes szépségek vagy...

Természetes szépségek vagy sminkelt lányok?

Figyelt kérdés

A "megcsinált" lányok a szebbek szerintetek, vagy a természetesek, vagy minimálisan kisminkeltek? Hasonló kérdést már tettem fel, de ez nem egészen ugyanaz.

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. máj. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a természetes szépség a legszebb..

Sminkkel még a legcsúnyább nőből is lehet szépet varázsolni.

Az utolsó két képen a természetesség sokkal szebb.

24/F

2014. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
lányok természetes sminkkel... ha valami szép azt sminkkel még jobban ki lehet hangsúlyozni. a harmadik lány nagyon szép, pont ilyen egy természetes smink, mert rajta is van:)
2014. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ember függő...

Pl legjobb barátom a sminkelt (erősen sminkelt) csajokra bukik, a másik meg a teljesen természetesekre, de van olyan haverom, aki szerint a természetes smink gyönyörű és szükséges, de van olyan is, aki szíve szerint minden sminket mindenhogy betiltana hajfestéssel együtt...

2014. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányok kevés sminkkel. Rajtam mindig van spirál és pirosító, de még a lányok is csodálkoznak, ha szólok, hogy van rajtam smink:)
2014. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha szép smink nélkül is, de szerintem bárkin elfér egy natúr smink. Szép vagyok smink nélkül is de egy alapozó szempillaspirállal mégis szebb... Nem kell túlzásokba esni de sose értettem hogy ha valaki lehetne szebb is miért nem használja a lehetőséget.
2014. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a harmadik. egy kis szolid smink az nagyon jó lehet, sokat dobhat a kinézeten, de mégis megmarad a természetes hatás.


21f

2014. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!