Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a Catherine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a Catherine Zeta-Jones szerű természetes szépségek?

Figyelt kérdés

Az utcán is mind gebe, elől deszka, hátul léc, converses, oldaltáskás, tépett hajú tucatcsajokat látok. Gyönyörű, természetes lányokból alig akad, nekem pedig nem kellenek se plázacicák, de ilyen magukat alternatívnak képzelő sablonlányok. Nem modellt akarok, csak egy természetes, nőies, barna lányt. 10es évei végén, 20as évei elején járó lányról már nem is álmodhatok ilyen kategóriában? Illetve miért lett a lányok 90%-a trendkövető kommersz? A lányok elfiúsodnak, amelyik nem, az meg plázatöltelék lesz.


[link]


[link]


2010. aug. 2. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az ágyamban vannak. Szóljak valamelyiknek?
2010. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kiégett kabalák szigete
2010. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Légyszí.
2010. aug. 2. 14:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Aha
2010. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a pasik többségének ma már az általad leírt tömeglányok tetszenek. Van oan aki képes megkérdezni h ciki-e h duci a csaja. Ma már csak az elől deszka hátul léc, gebe műnőket szeretik. Tisztelet a kivételnek. Elsősorban az én imádott páromnak.
2010. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igaz, elég sok olyan lány van, mint amilyet te is leírtál, de azért akadnak kivételek. Ha nem is sok, de azért ne add fel!:)
2010. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van egy lány az egyetemen, félig spanyol, félig angol. Barnás bőr, sötétbarna haj, gyönyörű arc. A baráti társaságomban néhány szőke lotyó meg "indiánnak" hívja, csak mert nincs agyonvasalt haja, meg smink nélkül is gyönyörű.
2010. aug. 2. 14:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én típusilag hasonló vagyok az általad említett lányokhoz. Most nem azt mondom, hogy mennyire gyönyörű vagyok, el kell ájulni tőlem, de kinézetileg nőies vagyok, sötétbarna hullámos hajjal, önmagában vörös ajkakkal. Én már megszoktam, hogy annak dicsérik pl. többen a haját, akinek egyenes, tépett, mindenféle színű. Ha én felveszek egy pántos kis ruhát, ami szépen kiemeli az alakomat, azt mondják, csinos vagyok, de mégis azt dicsérik, aki mondjuk megvette az új tornacipőjét. Ez van. Ha kicsit idősebb leszek, akkor talán a velem korabeli srácok engem fognak preferálni. Ebben a korban viszont nem igazán várok mást, megelégszem azzal, hogy az idősebb fiúk megbámulnak és ennyi. Megvan a saját stílusom, emiatt nem fogok sem elfiúsodni, sem átváltani plázás üzemmódba.

18/L

2010. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

És hova túntek az igazi férfiak?

Az utcán is mind gebe , converses, tépett,vasalt hajú, sablonfiúk vannak.Nem modellt akarok, csak egy természetes, férfias, normális férfit.10es évei végén, 20as évei elején járó fiuról már nem is álmodhatok ilyen kategóriában? Illetve miért lett a fiuk 90%-a trendkövető kommersz? A fiuk ellányosodnak, amelyik nem, az meg plázatöltelék lesz.

2010. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez így van és szégyellem magam az ilyen srácok helyében is.
2010. aug. 2. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!