Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék címlapra...

Hogyan kerülhetnék címlapra vagy hogyan lehetnék "modell"?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olvastam a Cosmopolitan-ba, hogy modellt keresnek.Legalábbis az a lényege az egésznek, hogy valaki címlapra kerüljön.Szóval akk inkább címlaplányt.De ahhoz legalább 18-nak kell lenni.Tudom, hogy borzasztó idiótán hangzik, hogy még van rajtam plusz kg is,de szeretnék címlapra kerülni.Persze oka is van.Egy pasi miatt aki gyakran jár a benzinkútra...És ha meglátna, hogy címlapon vagyok...olyan jó érzés lenne!Aki volt már szerelmes tudja,hogy milyen érzés ez!Szerintetek mit csináljak, hogy ezt az álmom valóra váltsam?
2008. júl. 28. 19:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És nehogy azt hidd,hogy felhúztál vele.Nem jött össze.És légyszíves ne hasonlítgass egy 13éveshez!Ha ismernél, meg tudnád min megyek keresztül nap mint nap biztosan nem mondanál ilyeneket.De ha ettől boldog vagy akkor csak csináld.Hajrá!Szólj le mindenkit!
2008. aug. 3. 19:42
 12/12 anonim ***** válasza:
67kg kicsit sok(k) modellkedéshez...
2010. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!