Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A hónaljam...

Mit csináljak? A hónaljam szőrösödik.

Figyelt kérdés
Kérjek az anyumól segítséget, de minek? Rá fog egyszer kérdezni h nem szőrösödik-e??? 3 hetente borotválom de néha-néha szemöldökcsipesszel ki szoktam húzni (nem fáj) 11/L
2014. máj. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy szőrösödik a hónaljad, emiatt ne aggódj. Szerintem a borotva helyett szőrtelenítő krémet használj, sokkal könnyebb, és lassabban nő vissza a szőr. Szerintem nem kötelessége, hogy megkérdezze-e, szőrösödsz-e, de előbb-utóbb lehet... Szóval szerintem kérj tőle segítséget.
2014. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A csilesszel mi a helyzet? Erősödni fog a szőr? Ha csipesszel szedem ki akkor 1, másfél hétig szinte sima
2014. máj. 15. 20:40
 3/7 A kérdező kommentje:
*csipesszel
2014. máj. 15. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szőrtelenítő krém ugyanúgy csak a bőr feletti részét távolítja el a szőrnek, ahogy a borotva is, semmire nem jó és még káros is az ilyen krém.

Ha a csipeszelés beválik neked akkor jó. Én gyantázni szoktam, meleg gyantával. Hatásos és tartós módszer mivel tövestől tépi ki a szőrt.

2014. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csipesszel igazi türelemjáték, de megéri.:-) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :D
2014. máj. 15. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
jaajj! mondd el anyudnak hogy szőrös, és nem szereted! kozmetikussal szedessétek le! ennyi.
2014. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, (nem tudom, hányadik válaszoló), hogy a szőrtelenítő krém is csak a bőr felszínéről távolítja el, de ahogy észrevettem, lassabban nő vissza.
2014. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!