Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányból csinálnátok...

Önbizalomhiányból csinálnátok piercinget?

Figyelt kérdés

Én eleinte szemöldökpiercingre gondoltam, de azt sokan látják és lehet megbélyegeznek majd a jövőben pl munkahelyen stb.

Viszont ha valami intimebb, nem mindenki által látott helyen van, akkor az már jobb egy fokkal.

Számomra ez nagy önbizalmat adna, viszont félek szüleim véleménye miatt. Jó hogy 19 éves vagyok, de szerintem másokban is van hogy motoszkál az a "mit szólnak majd anyuék hozzá" dolog...


Szóval : önbizalomhiányból megcsinálnátok vagy nem?



2014. ápr. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed önbizalmat adna én megcsináltatnám. De mondjuk csináltathatsz nyelvbe és az nem olyan nyilvános. A szüleid meg nem hiszem hogy bármi rosszat szólnának hiszen már felnőtt vagy és egy pc amúgy sem a világ vége. :)
2014. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csináltass fülbe, az szép is, de nem feltétlen látszik.
2014. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a csiklódra, azt tényleg csak kevesen látják.
2014. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, azért túlzásba ne essünk... :)
2014. ápr. 29. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én félig azért csináltattam. Köldökpiercing-em van, és vékony vagyok. eBay-ről rendeltem pár egyedibbet. Azt remélem, hogy ha a strandon/Balcsin/tengerparton vagyok, akkor nem az alakommal fognak foglalkozni az emberek, hanem inkább a pc-t veszik észre.
2014. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!