Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyantáról mik a vélemény...

Intim gyantáról mik a vélemények? Most szeretném először, és érdekelne, hogy nagyon szörnyű? Erre is igaz, mint az epilálásra, hogy idővel egyre kevésbé fáj? Mennyi időnként kell általában?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Fáj mint állat és párhavonta.


Ha meg elszúrják, akkor hetekig kék-zöld leszel.

2014. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En magam gyantazom, a meleg gyanta felkenese nekem jobban faj mint maga a tepes, az csak egy pillanat. Es sose volt meg se kek, se zolt, csak max.piros. Kb.6 hetente szoktam.
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én tavaly vettem görgős gyantát, azzal próbálkoztam. kétszer nekiestem... de inkább lemostam. azért gondoltam hátha a kozmetikusok jobban értenek hozzá, mert ugye én viszakoztam, ők meg csak nem :D ha fáj fáj, kivanfizetveee xD
2014. máj. 21. 12:38
 4/5 A kérdező kommentje:
mert tartósat szeretnék. és ha egyszer-kétszer, pár alkalom után gyengülnek a szőrök csak nem fog annyira fájni
2014. máj. 21. 12:40
 5/5 Uzsiqa válasza:

En soha nem hasznaltam borotvat, eleinte kozmetikushoz jartam, aztan 'ellesve' a praktikat magamat kezdtem szorteleniteni. Az elejen nehez, faj, de hozza lehet szokni. Persze neha meg becsuszik egy-egy rossz mozdulat, de tobbnyire nincsen baj.


Amit viszont en szeretnek kerdezni: mas is tapasztalta, hogy a szor terjed? Erosodni nem erosodott az evek soran, viszont egyre terjed a comb fele (gondolom a pihe szoroket, ahogy leviszi a gyanta). Na de miert nem gyerul, mint ahogy masok mondjak?


Udv.

2014. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!