Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltattam orr pct 3 hete...

Csináltattam orr pct 3 hete és kiszeretném cserélni de sajnos nem tudom levenni a hátulját mit csináljak? Hogy szedjem le?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne magadnak szedd le, ha nem megy.... Kérd meg azt, aki felrakta.
2014. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szöveget olvasva eredendően valami probléma lehet...

Orr-pcnek, orr-piercingnek ugyanis nincs hátulja.


Lőtték, és olyan hátulja van mint egy fülbevalónak, amit stecker-nek neveznek? Magyarul belőhető fülbevaló lett az orrodban az orr-pc? És biztosan kozmetikus csinálta, nem?


Ha az eddig leírtjaim találtak, menj vissza, és rúgd fejbe azt, aki csinálta, és mindenkit tanácsolj el tőle, attól a tuloktól!


A stecker le/kiszedése az orrban pedig, belegondolva, nem lesz egyszerű. Hogy ne sérülj, valami lapos fogóval, fémlappal kellene az orrodban megtámasztani a stecker-t, hogy ki lehessen húzni a szárat, tehát a fülbevalót belőle.

És ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a stecker jól "tart".


Jelezz, kérlek, messzire kerültem-e a történtektől!

2014. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pontosan így volt, ahogy mondtad!
2014. máj. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!