Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a körömfes...

Fiúk! Mit gondoltok a körömfestésről? Tetszik ha egy lány festi a körmét?

Figyelt kérdés
Nem a 20 centis műkörmökre gondolok,hanem a sima festésre.

2014. máj. 24. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ény környezetemben a fiúk tojják le... kivéve amelyiknek van barátnője, mert igen erősen kampányolnak a csajaiknál, hogy ne fessék.
2014. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy, nem a körmét szoktam nézni. Felőlem akár rághatja is :)


19/f

2014. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden pasimnak nagyon tetszett mikor kifestettem. Mindig megdicsérték. Főként a sötét színeket szerették rajtam, fekete, lila, kék, zöld, bordó... olyannal még nem találkoztam aki azt mondta volna hogy ne fessem.
2014. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
nem érdel, hogy milyenre fested, csak ne legyen ilyen csicsás vagy fosszínű, mert azok rondák.
2014. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A barátomnak általában tetszik, más fiúk véleményével meg egyrészt nem találkozok (mármint ebben a témában), másrészt meg nem befolyásolna. A természetes körmöt jobban szereti, mint a műt, és ha hosszú, de nem túlságosan. A színek tekintetében mindegy neki, a feketét nem szereti, de múltkor egy mentazöld lakk mellett kardoskodott :)
2014. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

fújj, undorító, ocsmány, kaka!

minek kellenek karmokat növeszteni, minek kellenek mű karmokat ragasztani, minek kell a természeteset is festeni, pláne színesre?

idióta divatszokás!

utálom!

csak a természetes a nyerő!

28/F

2014. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tetszik,a színe nem nagyon érdekel,csak igényesen legyen megcsinálva.
2014. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi baj van azzal akinek nem tetszik. színes köröm és kész. jó esetben még dob is kicsit a lány megjelenésén, általánosságban meg csak divat, kiegészítő. aki lánynak tetszik, csinálja nyugodtan, a barátnőmnek még sosem szóltam bele, inkább megdícsérem, ha szép a színe.


az meg h nem természetes? ember! ez már nem az őskor, ez a 21. század! lassan már robotok fognak mindent csinálni ti meg azon sírtok h valaki kipingálja a körmét :D mekkora problémák, hihetetlen :D

2014. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Én imádom a műkörmöt illetve a hosszú saját körmöt ami festett.Ezt nézem meg egy nőn leg először,ezzel tudnak levenni a lábamról.Ha pl választanom kellene egy szép és egy kevésbé szép nő között és a kevésbé szép nőnek lenne hosszú szép körme a szép nőnek viszont nem,akkor gondolkodás nélkül a kevésbé szép nőt választanám.Nekem az egyszerű rózsaszín,barack,bézs,ezüstös stb. színűek tetszenek és kb2-5 cm hosszúak.Legjobban a kockás tetszik,de a mandula az nem jön be.

Szóval IMÁDOM!!!!!!!!!

2014. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!