Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ehhez az archoz illik valamily...

Ehhez az archoz illik valamilyen piercing?

Figyelt kérdés

[link]

Nem vagyok egy világszépség, ne azt nézzétek. :P Csak arra lennék kíváncsi, hogy illik-e valamilyen piercing az arcomhoz, mert majd valaikor szeretnék egyet, csak nem tudom melyik állna jól. (Van egy lány ismerősöm, akinek sokak szerint nem áll jól, ami neki van, ezt el szeretném kerülni. :/) Ha rossz a kép, akkor megpróbálok feltölteni egy jobbat, de remélem erről is láttok valamit.



2014. máj. 27. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként fogszabályzós vagyok, ha ez változtatna valamin.
2014. máj. 27. 20:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, csak a szemüveg, fogszabályzó mellett már nagyon sok lenne az arcodhoz egy piercing is. Inkább tetess a füledbe, a porcba két kicsit.
2014. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, szemöldök piercinged semmiképp se legyen szerintem, és ez alapján a kép alapján az orr sem állna olyan jól. Bár ki tudja, lehet hogy csak a kép hibája, kirakhatnál egy másikat is, ami szemből készült és közelebbről.


Az első gondolatom az volt amúgy, hogy egy ajakpiercing milyen jól állna neked, de az fogszabályzóval kicsit necces lenne.

2014. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ahogy megláttalak egyből az orr piercing ugrott be:)
2014. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
első gondolatom nekem is az ajakpiercing volt de a fogszabályzóval tényleg kicsit túl sok vas lenne a szád környékén viszont ha leszedték sztem rakass be egyet, nagyon jól állna
2014. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Orrkarika.Füledbe is jól állnapár piercing,szerintem.
2014. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép vagy, szóval ne szóld le magad!

Sok helyen állna jól piercing. Szemöldöködben nem, és nem a szemüveg miatt. Füled porcos részében jól állna, alapvetően akiknek nem áll el a fülük, azoknak jól áll, bár ha szemüveget viselsz, akkor úgy érdemes csináltatni, hogy a kettő passzoljon ;)

Ajkadban is jól mutatna(középen, egyik oldalt, vagy két oldalt, akár fent középen), egy aranyos kis septum is jól állna, bár ez attól függ, mennyire vagy bevállalós és a hajad hogyan hordod, de ha általában így kiengedve, akkor az összképhez passzolna. Fogszabályzó nem hátrány, csak akkor érdemes elsőnek szilikon száras, apró pöttyékszert berakatni. Orrpiercing is jól állna (a kiengedett hajad eltakarná, így a másik oldalon). Bridge, monroe viszont nem állna jól. Cheek sem, esetleg egy apró microdermal a füled mellett.

Ez mind magánvélemény egy olyantól, aki kedveli a testékszereket. Aki ellenzi azt, az akármire azt mondaná, hogy nem állna jól neked. Szóval végül is a választás a tied ;)


Bármi egyéb kérdésed lenne, csak írj privátban bátran ;)


- The Blueskin -

2014. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Septum vagy medusa jól nézne ki.
2014. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pedig szerintem töxép nő vagy.

amúgy nekem nem tetszenek a piercinges arcok.

2014. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!