Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ilyen cuccban a...

Nagyon gáz ilyen cuccban a strandon? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Megyünk strandra az osztállyal és jön velünk 2 férfitanár,és nem akarja magát senki mutogatni,akiknek a legjobb alakjuk van,azok is röidnadrágot vesznek a kétrészes bikinialsóra:D Én meg nem vagyok egy nagy soványság,szóval gondoltam ilyen cuccban leszek? Ebben nagyon gáz fürödni? Előre is köszi:D



2014. máj. 31. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, pont jó
2014. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jó lesz
2014. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a két férfitanárt a gyerekek teste érdekli, akkor azzal máshogy kellene foglalkozni!


Ha pedig normális, érett, felnőtt emberekről (és nem perverzekről) van szó, elég hülyeség azt feltételezni, hogy pont titeket fognak bambulni, nem pedig a korosztályukba tartozó érett, felnőtt nőket.

2014. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a férfi tanárok zavarnak titeket ebben. Annó emlékszem 8.ban én sem fürödtem de nem a tanárok miat hanem a fiú osztálytársak miatt...... Öket nem akartam hogy lássanak. Persze utolag visszagondolva tök hülyeség volt dehát 14-15 évesen sok mindent máshogy gondol még az ember. Egyébként szerintme fura ez a szerelés strandra és marha kényelmetlen is lesz. Én inkább nem fürödnék (nöi dolgokara hivatkozva, anno én is ezt mondtam pedig nem is volt épp meg) minthogy ruhába fürödjek.
2014. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
szerintem ez iszonyu furan nez ki, ne haragudj:D inkabb oltozz fel siman, ahogy suliba es mondd hogy nem furodhetsz. baratnoid elott ha szegyelled magad ,akkor nekik is hivatkozz a menstruaciora es kesz, de szerintem ez a cucc gazabb, mintha a duci hasadat mutogatnad.
2014. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez miért gáz? Egy sima egyreszes furdoruha,csak van rajta egy rövidnadrag:D de johetnek még valaszok!
2014. máj. 31. 13:45
 7/14 tyttöö ***** válasza:
100%

de ugye a fürdésnél leveszed a rövidnacit?

ha nem, akkor az még feltűnőbb lesz, mintha nem is lenne rajtad

2014. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de fürödni ne ebben fürödj:D
2014. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindenki rövidnaciban fog fürödni lányok közül :D
2014. máj. 31. 14:33
 10/14 tyttöö ***** válasza:
100%
1 bolond 100-at csinál....
2014. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!