Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen laminált padlót válassz...

Milyen laminált padlót válasszak sötétlila-fehér szobához?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a sima világosabb barna illene hozzá. Arra esetleg még tudsz szőnyeget is tenni. De nem mindegy, hogy pl a falak fele fehér és lila, vagy az egyik szín az alapszín és a másikkal vannak rajta minták.

Ha mintás, akkor a minta színével megegyező szőnyeget válassz, ha pedig egyik fal ilyen, a másik meg olyan, akkor pedig olyan szőnyeget, amelyik színt szeretnéd hogy domináljon.

Padlóhoz pedig szerintem valami világosbarnát válassz, ha nem szeretnél rá szőnyeget, akkor lehet mintás is.

2014. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szonyeget mindenkepp szeretnek ra. Ha 2 fal lila, 2 fal feher lesz(1 kis fal+1 nagy fal lila; 1 kis fal+1nagy fal feher). Viszont a lila fo dominalni.

Viszont en nem tudok donteni, hogy vilagos(majdnem feher) legyen a laminalt padlo vagy pedig ilyen sotetebb mintas.

Mivel a sotetebbre tudnek tenni feher szonyeget, amit konnyebben be lehet szerezni, mint egy lilat; viszont feherrel sokkal jobban mutatna.

A masik problema pedig a butor, mert ilyen kihuzhato agyat meg talalok vilagos/feher szinben, nah de butort...

2014. máj. 31. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Bútorban nem gondolkodtál rattan bútorban? Ágyban mondjuk az nem lesz, de ha fából van és a szín megegyezik, akkor szerintem úgy jó. Rattanban pedig vannak polcosok is, amikbe veszel téglalap alapú kosarakat, ezek általában ki vannak bélelve fehér anyaggal.

Padlót pedig szerintem érdeklődd meg lakberendezési áruházakban (Ikea, Kika) vagy a Diego-banm hátha tudnak rendelésre hozni valamit. Mi anno a Diego-ban vettük a parkettákat. Nagy a választék (nem csak parkettákból), ott esetleg tudnak segíteni lila szőnyeg ügyben. Egyénként nekem is lila szőnyeggel tetszene jobban.

Bútort pedig szintén lakberendezési áruházakban nézz, de vannak kisebb ún. bútorstúdiók, amik teljesen más árukészlettel rendelkeznek.

2014. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem igazan tetszenek azok a "butorok".

Hat en olyan kerek lila szonyegre gondoltam. Feher laminalt padloval lenne a legidealisabb, viszont azok kicsit termeszetellenesnek neznek ki.

2014. máj. 31. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp világosat.
2014. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!