Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az iskolában folyton azt kell...

Az iskolában folyton azt kell hallanom, hogy kutyák játszanak csontokkal, elmehetnél múzeumba stb?

Figyelt kérdés

171cm vagyok és 51kg.Tudom nem sok,de ennek ellenére nincsenek kint a csontjaim.Hízni persze szeretnék,annyit eszek mint 2tehén de valamiért nem megy..

És nagyon rosszul esik amikor leszól ez miatt valaki.Főleg amikor egy 160centis 70-75kg-os lány mondja ezt nekem a többiek meg mellette helyeselnek neki,hogy te jó vagy így ne akarj fogyni stb

Ha a kövér lányokat el kell fogadni olyannak mint amilyenek akkor a soványabbakat miért nem lehet?Nekünk is ugyanolyan rosszul esik amikor lecsontvázaznak mint amikor egy kövér nőt ledisznóznak..

Amikor ezt meg szeretném nekik magyarázni persze egyből jön az,hogy legalább rajtuk lehet fogni valamit csontokkal meg csak a kutyák játszanak..

Tizedikes vagyok,kiíratkozzak vagy azt a két évet már húzzam ki ott?


17/L

(nem buktam meg,ovodába jártam többet)


2014. jún. 2. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, miért kell valakit olyanért bántani, amiről nem tehet :( Persze a védekezés már más tészta... Szóval mivel próbáltad nekik értelmesen megmagyarázni, de nem ment, jöhet a visszavágás. Ne hagyd magad, de ne is gyerekes módon védd meg magad, hogy "bibíííí, de én vehetek fel miniszoknyát" érted. Halál nyugodt arccal közöld vele, hogy "én sovány vagyok, de hízhatok, te viszont csúnya vagy". Vagy "én legalább nem fogom feldobni a talpam 30 évesen koleszterintúltengésben"

Gyors az anyagcseréd, nekem is van olyan ismerősöm, ráadásul van köztük pasi is, aki egy fél vízilovat képes egyszerre megenni, mégis nagyon vékony.

Ha végképp nem bírod, iratkozz át, két év azért még sok idő.

2014. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye!Pláne ne azoké,akik külső alapján ítélkeznek.
2014. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak irigyek.
2014. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez csak önáltatás számukra.

Valójaban tudjak hogy egy fiú téged választana mint egy Missröfit,ezért irigykednek.

2014. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak irigyek. Ha van rá lehetőséged és nagyon utálod az osztályod, akkor akár át is mehetnél másik iskolába.
2014. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kövér lányokat se fogadják el, de csak az idióták csúfolódnak mások külsején, az ilyennel kár foglalkozni. Engem kb. 5 kiló túlsúly miatt állandóan ledisznóztak meg lenagyseggűztek anno az osztályban (persze csak 1-2 ember, a többieknek több eszük volt, mint hogy ezzel foglalkozzanak), és rohadtul nem érdekelt. Aki vékony volt, azt meg anorexiásnak hívták. Mert ilyenek az emberek, buták, irigyek, gonoszak. Hidd el, a kövér lányokat több helyen csúfolják, mint a vékonyakat, a kövér lányok meg a vékonyak meg pont emiatt csúfolják egymást is... hogy a saját nyomorukat kompenzálják... ilyenekkel inkább ne is állj szóba, mert nem fogják megérteni a probléma lényegét. Emiatt meg eszedbe se jusson kiiratkozni, légy magabiztos és csinos (51 kiló azért nem lehet olyan brutálisan vékony), és tojd le a véleményüket, hidd el, ezzel fogod őket a legjobban idegesíteni. :)
2014. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs baj azzal, ha vékony vagy!


az iskolás gyerekek ilyenek... mindenkit meg tudnak találni valamivel, amivel basztatmi lehet a másikat :/ ne foglalkozz velük, és ha látják, hogy nem bánt téged, talán abbahagyják. máskülönben menj másik suliba! nincs értelme, hogy bejárj gyökerek közé!

2014. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, örülj hogy szinte bármit felvehetsz mert jól áll. Engem is nagyon sokat szekáltak a soványságom miatt, végül teljesen önbizalom hiányos lettem és elhittem magamról hogy ronda vagyok.

Nem éri meg, de komolyan nem, hagyd csak hadd mondják, vékony vagy és kész, és egy kapcsolatban nem az a mérvadó hogy kin mit lehet fogni, ezt ők is nagyon jól tudják.

2014. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!