Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavar az ha egy...

Fiuk, titeket zavar az ha egy lanynak van egy kicsi bajussza?

Figyelt kérdés
Ha lany szep,csinos,jo testallasa van meg minden.De megis ha kozel mesz hozza (kb fel meterrol) latszik hogy van egy kicsi bajussza...az zavar titeket?(nem annyira szembetuno,csak sotetebb kis pihek vannak)

2014. jún. 2. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még jó...
2014. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavar. Kifejezetten beindulok a női bajusz-szakáll-pajesz kombótól.
2014. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Conchita, te vagy az..? xd
2014. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hahaha...nagyon vicces.

A helyzet azert nem olyan szerencsere....mondom kicsi bajussz..alig eszreveheto. Erre mindenki a legrosszabbra gondol...

2014. jún. 2. 20:38
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Én erre háklis vagyok. Azt mondanám, emberfüggő. Ha tényleg _annyira_ bejössz, lehetséges, hogy szemet hunynék felette. De azért átgondolnám, hogy 40 évesen hogy fogsz majd kinézni...
2014. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Kb 2-3 perc kiszedni szemöldökcsipesszel, szóval szerintem aki szőrös az tegye is ezt meg.
2014. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy ügy szőrteleníteni, viszont eléggé el tudja rontani a látványt. Egyik ismerősöm is tök csinos, igényes, de van egy kis bajuszkája és egyszerűen nem tudom nem nézni..Mondjuk én nő vagyok, lehet,h máshogy látom.
2014. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En is no vagyok es folyton azt nezem hogy meg vajon valakinek vane....gyantaztatom 3 hetente es visszanott mar de nem teljesen. Kiszedjem csipesszel? Felek hogy elrontom es csak rontok a helyzeten majd amikor visszano ujra....
2014. jún. 2. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesszel bajuszkát szedni? Ember, az jobban fáj, mint a szülés...
2014. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Engem is iritál ha más lányon meglátok bajuszt, nem beszélve magamon. Én gyantázni szoktam, az nem annyira fáj, és gyors.
2014. jún. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!