Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a szebb? L

Szerintetek melyik a szebb? L

Figyelt kérdés

A göndör haj vagy az egyenes haj? Lányok ti a választhatnátok melyiket szeretnétek? Milyen hajatok van? :)

Nekem göndör van amúgy .


2014. jún. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő tud szép lenni, ha ápolt. Az én hajam egyenes, enyhén hullámos, és nem cserélném el semmi pénzért. :)
2014. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én hajam teljesen göndör (olyan csodás kunkorodások vannak benne, amit a fodrász se tud csinálni), de mivel kb 5 centis a hajam, elég hülyén néz ki, szóval folyamatosan vasalom...Amúgy is egyenes haj párti voltam, de amíg s*ggig érő hajam volt, addig lehúzta hullámosra a súlya, így meg visszagöndörödik...utálom...már kb szétégettem szerintem az egészet a vasalgatással...:/
2014. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyenes, vagy esetleg hullámos.
2014. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a kettő közötti, a hullámos tetszik.
2014. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pff... ennyiből honnan tudjuk, hogy neked melyik áll jobban?? KÉPET!!

am hullámos :P

2014. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Göndör:)Kb ilyen: [link] .Szép *.*

Nekem sajna hullámos van. Az sem éppen a szebbik fajtából. Olyan "semmilyen" hullámok vannak benne...Én is vasalom, mivel csak úgy van nagyjából tűrhető formája:D

2014. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!