Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítés fáj...

Végleges szőrtelenítés fáj (ha igen mennyire? )? És kb hányszor kell elmenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a hátam és a fenekem kellett szőrteleníteni. Azt mondták, hogy nyolc-tíz alkalom kell hozzá.

Elmentem az elsőre, másfél órán át tartott, és olyan érzés volt, mint amikor egy csipesszel megfognak egy szőrszált, picit meghúzzák, de nem jön ki, és elengedik. Lucskosra izzadtam a lepedőt, annyira fájt. Másodszorra már nem mentem el, marad a gyantázás.

2014. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

attól függ.


én 16 évesen voltam lézeres szőrtelenítésen, akkor kezdett elérhető áru lenni (a teljes lábra 60 ezreket hagytunk ott)


nem tudom most hogy müködik de akkor lézerrel égette ki a kozmetikus a szőrszálakat, egyesével, miközben hideg levegőt fújatott a kezelt területre. fájni csak akkor fájt ha nem volt elég erős a hideg, de olyankor szóltam és feljebb tekerte (olyankor meg csak azt érezted hogy kb lefagy a lábad, mint télen mikor hideg szél fúj)


hogy hányszor kell elmenni az egyén függő, én a 6. kezelés után azt mondtam anyámnak hogy ne költsünk erre ennyi pénzt - addigra már vékonyodtak annyit a szörök hogy epilátorral is kitudtam szedni, anélkül hogy "elvéreztem" volna (előtte próbáltuk a gyantázást, sírtam a fájdalomtól, és tiszta véres-pöttyös lett a lábam, mert túl erősek voltak a szőreim)

2014. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!