Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy eltűnjenek a...

Mit tegyek, hogy eltűnjenek a csúnya hegek a láb száramról? (Már rövid nacit se merek felvenni)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron hetente egyszer-kétszer át szaladtam a lábszáramon epilátorral aminek az lett az eredménye ,hogy azóta valami förtelmes ahogy kinéz a lábam csúnya piros pöttyök vannak lábamon ( így már egy éve), Az okát már tudom ,hogy miét : Nem szabadott volna az epilátort ilyen gyakran használnom ,ráadásul soha nem is fertőtlenítettem , mostanában olvastam utána ,hogy ezt fertőtleníteni kel :( valamint a csúnya szőrbenövéseknek neki esek néha mai napig kézzel :(.. szóval csodálkozni egyáltalán nem csodálkozok rajta ,hogy ilyen :( Már voltam bőrgyógyásznál is kétszer de semmit nem használt amit kiírt ...valakinek nincs valami bevált krémje vagy módszere az ilyen jellegű csúnya hegekre? itt a jó idő és nem merek rövid nacit,szoknyát felvenni :( . Egyébként az epilátort el dobtam onnantól amikor megláttam mit tett a lábammal ,áttértem a borotvára de nekem rettentő erős szőrzetem van nagyon durva lett tőle a lábam ráadásul naponta lehetne borotválnom ha azt akarnám ,hogy mindig sima legyen, így ezek után áttértem a gyantára ..ezzel nincs sok bajom talán ez az ami bevált de hát a hegek akkor se múlnak el :( a bőrgyógyász ajánlotta a bőrpihentetést amit a télen próbáltam is alkalmazni tehát nem szőrtelenítettem hetekig. Természetesen nem lett jobb a helyzet akkor sem és most itt a jó idő és nem tudom mit tegyek :'( . Már az önbizalmam is romlik emiatt...ez előtt mindig szoknyákba csinos ruhákba jártam most meg csak hosszú nadrágok :(Könyörgöm alaki segítsen!! És most nyáron mit tegyek? Ilyenkor ,hogy szőrtelenítsek ? Mert ugye ilyenkor a gyantázáshoz meg kel várni még visszanő. Egyébként van barátom szóval nem tehetem meg ,hogy nem szőrtelenítek! A strandidőszakba meg főleg nem . CSAJOK KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK :'( :'( NaAGYON CSÚNYA!

18/L



2014. máj. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A neogranormon-t próbáltad már? Nekem se tökéletes, szép a lábam, de úgy vagyok vele, hogy sz*rok rá, nem fogok mások véleménye miatt megsülni hosszú gatyába!
2014. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még mennyibe kerül?
2014. máj. 26. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hámlasztással próbálkozz... hegekre az hatásos.
2014. máj. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Csak annak mégis mi a folyamata?
2014. máj. 27. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Neogranormon kenőcs nem drága, patikában lehet kapni, 1000ft talán.


Hámlasztást csak kozmetikus/doki csinál, nem olcsó, de nem tudom mennyire hatásos, még nem próbáltam, de szeretném majd más bőrproblémára.


[link]

2014. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Nekem ugyanez a problémám, már évek óta, tényleg förtelmesen néz ki a lábam... voltam bőrgyógyásznál, több féle krémet és a létező összes szőrtelenítést kipróbáltam, semmit sem javult. Az egyik bőrgyógyász ajánlott egy spaciális lábra kifejlesztett alapozót. Én azt szoktam használni nyáron, ha nagyon rövid nadrágba kell lennem, vagy strand. Persze nem tökéletes, de ha jól megválasztod a színt, akkor csak akkor látszik, ha közelről nézed erős fényben. Coverderm a neve, itt tudsz rendelni [link] de érdemes kipróbálni a szín miatt.

A másik meg hogy, nekem a lézeres szőrtelenítést javasolta, mert csak akkor szűnik meg a probléma gyökere, el is kezdtem, remélem lesz eredménye

2014. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hámlasztani otthon is lehet, AHA savas kencét vegyél és használd. Kicsit drágák de valóban használ. kremmania.hu oldalon nézd meg mifélék vannak.

Ezen kívül még dermaroller is jó hegekre, én most azzal próbálkozok, mert maga a kütyüt külföldről rendeltem párszáz forintért és tök jó. Nem csak hegekre, hanem csíkokra, narancsbőrre, ráncokra, stb. De ennél nagyon fontos a fertőtlenítés meg minden, különben elfertőződhet.

2014. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!