Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg lányos ha...

Szerintetek tényleg lányos ha egy fiu-nak 3 vagy 6 fülbevaló-t szeretne magának rakni a fülébe?

Figyelt kérdés
nem vagyok meleg de amikor mondtam az 1-ik haveromnak akkor azt mondta h lányos meg hasonlóak ez tényleg az?? felülre szeretnék 3-t és alulra hármat tüskéset + egy ajak piercinget szerintetek?? mi a véleményetek??
2014. jún. 9. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kis kristályok, akkor nem b..is vagy lányos...
2014. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 egybaba ***** válasza:

Már bocsi de ismereteim szerint nem a fülbevalótól lányos valaki. Egy férfinak saját önálló akarata van és nem kérdezget bizoyntalanul idegeneket arról hogy jólállna -e .

Bocsánat , de ez a viselkedés a lányos, és nem a fülbevaló.

Ha valamit akarsz tedd meg, ha nem akarod , ne tedd meg, de ne kérdezgess másokat arról hogy mi a jó Neked. Ezt döntsd el magad . Mások meg vagy elfogadják vagy nem . Akinek nem tetszik elfordulhat és nézhet másfele.

A te tested , a te életed

2014. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt szerintem inkább azon van a hangsúly, hogy a fülbevaló lányos-e..
2014. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
... és igen, lányos, ha kiskristályos.
2014. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon taszító, ha egy fiú fülbevalós. De ez csak az én véleményem.

A piercing az lehet szexi:)

2014. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nos nem csipem a kristályos fülbevalót, mintás-ra gondoltam és hátul meg tüskés(ek)-re gondolok lexarom am h ki mit gondol de azért mégis csak érdekel a többség véleménye...
2014. jún. 10. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A többség véleménye pont egyéni véleményekből áll, amit te "leszarsz". Ezután a logika után talán mégis neked való az a fülbevaló. :)
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint ugy értettem hogy az nem érdekel hogy az ismeröseim mit mondanak csak azért érdekelne az itteniek véleménye ezzel senkit nem akartam megsérteni :)
2014. jún. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!