Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok külföldi webáruházat...

Tudtok külföldi webáruházat ami Mo -ra is szállít? és nem e-bay ami tele van kínai dolgokkal

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Asos, Topshop, Sheinside, Forever21
2014. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Sheinside a kérdező által "fújolt" kínai ruhákat forgalmaz.


Egyébként két kattintás az ebay-en és már se látsz egyetlen egy kínai eladót se.

Az már más kérdés, hogy az egész világ ruhagyártásának a ~90 %-a keleten készül, így akkor is jó eséllyel olyan ruhát veszel, ha nyugati márka címkéje díszíti. ;)

2014. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom ,h van az a tipikus kínai amikor megrendelem és teljesen mást kapok ,mint ami a képen van. Ez elég zavaró, és azt próbálom kikerülni. Ráadásul az a vicces amikor más weboldalon megtalálom az e-bay-es termékeket sokkal drágábban.
2014. jún. 12. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy jól meg kell nézni a képeket és a mérettáblázatot. Általában az eredeti divatfotó mellé (amiről koppintanak), oda teszik a saját termékük képét is (legalábbis ilyet kell keresni), le lehet ellenőrizni (természetesen a koppints "gyengébb", mint a dizájnerdarab).

Ha mégse felel meg a leírásnak, akkor pedig lehet reklamálni.


Én általában 99,9 %-ban azt kapom, amire számítok. Méretben is, minőségben is.

2014. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
És mit szeretnél venni? Egyébként meg USA webshopból is kaphatsz kínai terméket :) Illetve ebaytól nem kell félni, mert ha baj van a termékkel akkor visszajön a lóvé.
2014. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ruhát, de én értem h mit mondok, de volt h egyszer rendeltem egyfehér nadrágot és szürkét kaptam és azt írták h ez van a képen mondom nagyon nem és nem adták vissza a pénzem.
2014. jún. 13. 00:24
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha baj van vele, első lépésben az eladónak kell írni. Ha nem reagál rá, akkor ebaynak. Nekem eddig minden sikerült így megoldani. Ruha is volt amit duplán küldtek, de olyan színproblémás is amit visszafizették, pedig megjött.
2014. jún. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!