Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyunak...

Hogyan mondjam meg anyunak hogy szőrteleníteni szeretném a Hónaljam? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Már szőrtelenítek csak anya nem tudja. Nem érdekel az hogy minek megmondani majd észreveszi magátòl is.... És mikor kell a lábat szőrteleníteni? Nagyon szőrös...

2014. jún. 12. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
csak simán mond meg, ha szörös a lábad érthetö hogy zavar és anyukád is meg fogja ezt érteni. viszont érdemes inkább gyantáztatni mint borotválni. Én a borotvát nem fogom engedi a lányomnak ha nem muszáj. Én kozemtikus vagyok több tini lányt is hoz anyukája gyantára.
2014. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a lábam 13 éves korom óta szőrtelenítem, először anyum gyantázta le nekem. Ilyenről én nem szólnék, hisz ezt anyum megérti, és egyértelmű,hogy nem hagyom szőrösen.
2014. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak olyan cikinek érzem...
2014. jún. 12. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem szóltam az első szőrtelenítésem előtt, de ahány ház, annyi szokás. Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy most már zavar téged és szeretnél szőrteleníteni. Ő is volt fiatal, biztosan megérti.

A lábamat először talán 6-7. osztályos koromban szőrtelenítettem, akkor azért már látszódott, de nem volt még dzsungel, de nem is színtelen pihék voltak.

2014. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felnőttként mondom, hogy ezt nem kell bejelenteni, borotváld ahol szeretnéd, ez csak rád tartozik. Persze ha kérdésed van, akkor kérdezd anyukádat, biztos nem fog haragudni érte, természetes hogy egy tinilány szőrtelenít. Az anyád is volt annyi idős mint te és valószínűleg ő is ugyanezt tette, szóval ezen semmi ciki nincs.
2014. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a batoritast
2014. jún. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!